Lijst 12 bars in Nieuw-Vennep Haarlemmermeer

Bas de Ruiter

• Bijgewerkt: 2024-06-02

Samengesteld uit de beste lijsten over bars in Nieuw-Vennep Haarlemmermeer, zorgvuldig samengesteld en onderzocht op betrouwbare websites en blogs. Bevat opvallende opties zoals Venneper Lodge, De Rustende Jager, Massada, Bistro Jacques, Orries restaurant. Laten we het samen ontdekken!

1Venneper Lodge

Eten en drinken in een gezellige ambiance

Venneper Lodge
 • Beoordeling:

  4,1/5 (1960 Review by google)

 • Adres:

  Getsewoudweg 1, 2151 MS Nieuw-Vennep, Nederland

 • Openingstijden:

  09:00 tot 22:00

 • Sfeer:

  Gezellige en gastvrije sfeer

 • Populaire menu:

  Spareribs, Saté, Schnitzel, Tournedos, Vis van de dag

 • Klantenservice:

  Vriendelijk en behulpzaam personeel

 • Muziek:

  Geen muziek

 • Veiligheidsmaatregelen:

  Niet bekend

 • Geschikt voor:

  Iedereen

2De Rustende Jager

Perfecte locatie voor een ontspannen en gezellig uitje

De Rustende Jager
 • Beoordeling:

  4,1/5 (941 Review by google)

 • Adres:

  Venneperweg 471, 2153 AD Nieuw-Vennep, Nederland

 • Sfeer:

  Gezellige en sfeervolle ambiance

 • Populaire menu:

  Huisgemaakte appeltaart, Pannenkoeken, Salade met gerookte zalm, Spareribs, Kaassoufflé

 • Klantenservice:

  Vriendelijk en behulpzaam personeel

 • Muziek:

  Geen muziek op de achtergrond

 • Veiligheidsmaatregelen:

  Geen zichtbare veiligheidsmaatregelen

 • Geschikt voor:

  Families, stellen en groepen

De Rustende Jager biedt een oase van rust en culinaire verwennerij. Begin uw dag met een voedzaam ontbijt, geniet van een smakelijke lunch of sluit de avond af met een verfijnd diner. De uitgebreide kaart biedt voor ieder wat wils, van klassieke gerechten tot moderne creaties.
Stap binnen in een warme en gastvrije ambiance waar het vriendelijke personeel u met open armen ontvangt. De selectie aan drankjes is indrukwekkend, met een breed scala aan wijnen, bieren en cocktails. En of u nu een intiem diner of een grootschalig evenement plant, de Rustende Jager beschikt over stijlvolle ruimtes die zijn uitgerust met alle benodigde voorzieningen. Laat u meeslepen door de culinaire hoogstandjes en de ongeëvenaarde gastvrijheid die De Rustende Jager zo'n geliefde bestemming maakt.

Lees meer:Lijst 12 brunch in Nieuw-Vennep Haarlemmermeer

3Massada

Lekker eten voor een betaalbare prijs

Massada
 • Beoordeling:

  4,2/5 (645 Review by google)

 • Adres:

  Händelplein 1, 2151 NL Nieuw-Vennep, Nederland

 • Sfeer:

  Gezellig en informeel

 • Populaire menu:

  Spareribs, Saté, Steak, Vis, Pizza

 • Klantenservice:

  Vriendelijk en attent

 • Muziek:

  Achtergrondmuziek

 • Veiligheidsmaatregelen:

  Geen specifieke maatregelen

 • Geschikt voor:

  Iedereen

Geniet van een onvergetelijke culinaire reis bij Massada!
Stap binnen en word omhuld door een gastvrije sfeer en uitnodigende ambiance. Neem plaats op onze comfortabele stoelen en laat je betoveren door onze indrukwekkende bierkaart. Onze selectie van ambachtelijke bieren, geserveerd in iconische glazen van de brouwer, belooft een smaakvolle ontdekkingstocht. Vergeet niet onze verrukkelijke boerenomelet te bestellen, een culinair meesterwerk dat je smaakpapillen zal prikkelen.

4Bistro Jacques

Voor een culinaire avond uit met vrienden of familie

Bistro Jacques
 • Beoordeling:

  4,6/5 (226 Review by google)

 • Adres:

  Hoofdweg westzijde 1173A, 2152 LL Nieuw-Vennep, Nederland

 • Openingstijden:

  17:00 tot 23:00

 • Sfeer:

  Gezellig en ongedwongen sfeer

 • Populaire menu:

  Chateaubriand, Vis van de dag, Vega lasagne, Kipsaté, Panna cotta

 • Klantenservice:

  Vriendelijk en attent personeel

 • Muziek:

  Achtergrondmuziek: rustige jazz

 • Veiligheidsmaatregelen:

  Goed beveiligd pand

 • Geschikt voor:

  Volwassenen die houden van lekker eten en drinken

Lees meer:Lijst 16 restaurants in Nieuw-Vennep Haarlemmermeer

5Orries restaurant

Authentieke Indonesische gerechten in een warme en gastvrije ambiance

Orries restaurant
 • Beoordeling:

  4,6/5 (429 Review by google)

 • Adres:

  Hoofdweg 1173i, 2152 LL Nieuw-Vennep, Nederland

 • Openingstijden:

  15:00 tot 00:00

 • Sfeer:

  Gezellige en ontspannen sfeer

 • Populaire menu:

  Saté schotel, Spareribs, Kip kerrie, Babi ketjap, Gado gado

 • Klantenservice:

  Vriendelijk en behulpzaam personeel

 • Muziek:

  Zachte achtergrondmuziek

 • Veiligheidsmaatregelen:

  Camerabewaking en beveiligingspersoneel

 • Geschikt voor:

  Families, vrienden en zakenmensen

Kom langs bij ons restaurant Orries en ervaar een culinaire reis die uw smaakpapillen zal prikkelen. Geniet van heerlijke gerechten die met passie zijn bereid, waarbij verse ingrediënten en innovatieve smaken samenkomen. Proef de Orries-mix, waar sappige groenten uw smaakpapillen zullen verwennen. Of kies voor onze unieke gedeelde starters, een geniale manier om verschillende smaken te ervaren zonder de keuzestress.
Maar dat is nog niet alles! Bij Orries bent u verzekerd van een vriendelijke service en een gastvrije sfeer. Ons team staat klaar om u een onvergetelijke eetervaring te bezorgen, van het moment dat u binnenstapt tot het moment dat u tevreden en voldaan vertrekt. Wees onze gast en laat ons u verwennen met een culinair avontuur dat u nog lang zal bijblijven.

6Grand-Café De Bulls

De Bulls is de plek waar je kunt genieten van lekker eten, drinken en gezelligheid.

Grand-Café De Bulls
 • Beoordeling:

  4,2/5 (272 Review by google)

 • Adres:

  Hoofdweg 1155- 1157, Westzijde, 2152 LL Nieuw-Vennep, Nederland

 • Openingstijden:

  16:00 tot 23:00

 • Sfeer:

  Gezellig, informeel en een echte huiskamersfeer.

 • Populaire menu:

  Spareribs, Saté, Tournedos, Visplateau, Vegetarische schotel

 • Klantenservice:

  Vriendelijk, attent en altijd bereid om je te helpen.

 • Muziek:

  Achtergrondmuziek, variërend van pop tot jazz.

 • Veiligheidsmaatregelen:

  Het café is goed beveiligd met camera's en een nachtslot.

 • Geschikt voor:

  Iedereen die op zoek is naar een gezellige en ontspannen avond uit.

Grand-Café De Bulls is het bruisende middelpunt van Nieuw Vennep, waar je alles onder één dak vindt. Of je nu een potje wilt snookeren, poolen of darten, of 's avonds gezellig naar het café wilt of zelfs wilt dineren met een mals stuk rundvlees of een smakelijke saté, bij Grand-Café De Bulls ben je aan het juiste adres. Het vriendelijke personeel staat altijd voor je klaar en er is voldoende parkeergelegenheid naast het café. Kortom, een echte aanrader!
Een gezellige avond met een groep poolen en darten bij Grand-Café De Bulls. De sfeer is gemoedelijk, het interieur is warm en ruim opgezet en er zijn genoeg nette pooltafels. Het personeel is attent en zorgt ervoor dat het je aan niets ontbreekt. Een top avond uit!

Lees meer:Lijst 26 bars in Haarlemmermeer

7Lunchroom Plein 7

Lunchroom Plein 7
 • Beoordeling:

  4,2/5 (97 Review by google)

 • Adres:

  De Symfonie 19-21, 2151 MD Nieuw-Vennep, Nederland

 • Openingstijden:

  09:00 tot 17:00

Lunchroom Plein 7 is een gezellige eetgelegenheid in het hart van het winkelcentrum. Het vriendelijke personeel verwelkomt je met een glimlach en de betaalbare prijzen stemmen je ongetwijfeld vrolijk. Of je nu zin hebt in een snelle lunch of een uitgebreide brunch, bij Plein 7 ben je aan het juiste adres.
Voor de kleintjes is er een speciale kinderhoek waar ze zich kunnen vermaken. Geniet van een warme chocolademelk terwijl je kindje speelt. De ongedwongen sfeer en het smakelijke menu maken Lunchroom Plein 7 een ideale plek voor een ontspannen eetmoment.

8Grandcafé Maze

Grandcafé Maze
 • Beoordeling:

  4,6/5 (28 Review by google)

 • Adres:

  Sint Anthoniusstraat 5, 2153 BA Nieuw-Vennep, Nederland

 • Openingstijden:

  16:00 tot 00:00

Grandcafé Maze is een absolute must-visit voor iedereen die Nederland bezoekt. Met zijn gezellige ambiance en verrukkelijke gerechten is het de perfecte plek om te ontspannen en te genieten van de Nederlandse cultuur. Ik heb er twee dagen achter elkaar doorgebracht en wilde echt niet meer weg.
De menukaart staat vol met traditionele Nederlandse gerechten, zoals stamppot en poffertjes. Maar ook voor internationale lekkernijen kun je hier terecht. De service is vriendelijk en behulpzaam, en de prijzen zijn zeer redelijk. Of je nu op zoek bent naar een plek om te lunchen, dineren of gewoon even te ontspannen, Grandcafé Maze is de perfecte keuze.

9Drinkhut Nieuw-Vennep

Drinkhut Nieuw-Vennep
 • Beoordeling:

  5,0/5 (12 Review by google)

 • Adres:

  Venneperhof 38, 2151 AZ Nieuw-Vennep, Nederland

 • Openingstijden:

  11:00 tot 18:00

10Chinees Indisch Specialiteiten Restaurant Lotus

Authentieke Chinese gerechten voor een betaalbare prijs

Chinees Indisch Specialiteiten Restaurant Lotus
 • Beoordeling:

  4,4/5 (286 Review by google)

 • Adres:

  Venneperweg 483, 2152 CA Nieuw-Vennep, Nederland

 • Openingstijden:

  16:00 tot 21:00

 • Sfeer:

  Gezellige en authentieke Chinese sfeer

 • Populaire menu:

  Foe Yong Hai, Babi Pangang, Tjap Tjoy, Saté, Loempia

 • Klantenservice:

  Vriendelijke en behulpzame bediening

 • Muziek:

  Zachte Chinese achtergrondmuziek

 • Veiligheidsmaatregelen:

  Veilig en goed verlicht parkeerterrein

 • Geschikt voor:

  Iedereen die van Chinees eten houdt

11Gall & Gall | Nieuw Vennep | Handelplein 27

 • Beoordeling:

  4,3/5 (91 Review by google)

 • Adres:

  Händelplein 27, 2151 NL Nieuw-Vennep, Nederland

 • Openingstijden:

  09:00 tot 19:00

Stap binnen bij Gall & Gall Nieuw Vennep en laat u verrassen door ons uitgebreide assortiment wijnen. Of u nu op zoek bent naar een klassieke Chardonnay of een verrassende Riesling, ons team van deskundige wijnliefhebbers staat voor u klaar om u te adviseren en te helpen de perfecte fles te vinden. Met hun jarenlange ervaring en diepgaande kennis van alle wijngebieden, leiden zij u moeiteloos door onze uitgebreide collectie.

12Ristorante Mamma Mia

Ristorante Mamma Mia
 • Beoordeling:

  3,8/5 (291 Review by google)

 • Adres:

  Venneperweg 457, 2153 AD Nieuw-Vennep, Nederland

 • Openingstijden:

  16:00 tot 00:00

Post suggesties