Lijst 15 spareribs in Zaandam Zaanstad

Bas de Ruiter

• Bijgewerkt: 2024-06-07

Samengesteld uit de beste lijsten over spareribs in Zaandam Zaanstad, zorgvuldig samengesteld en onderzocht op betrouwbare websites en blogs. Bevat opvallende opties zoals Het Zaanse hoekje Brasserie Restaurant, Brasserie Roezemoes, Restaurant Castell, Verrassing aan de Zaan Restaurant & Evenementenlocatie, Boerske Zaandam. Laten we het samen ontdekken!

1Het Zaanse hoekje Brasserie Restaurant

De perfecte plek voor een gezellig avondje uit.

Het Zaanse hoekje Brasserie Restaurant
 • Beoordeling:

  4,2/5 (559 Review by google)

 • Adres:

  De Watering 1, 1503 VR Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  11:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  Gezellige ambiance, vriendelijke bediening, heerlijk eten.

 • Nadelen:

  Kan druk zijn, reserveren is aan te raden.

 • Populaire menu:

  Salade geitenkaas, spareribs, cheesecake

 • Prijsbereik:

  $$

Brasserie Restaurant Gezellig Eten Uitgaan
Welkom bij Brasserie Restaurant Het Zaanse Hoekje, waar culinaire creativiteit en warme gastvrijheid elkaar ontmoeten. Laat u betoveren door de passie van onze familie, waar vader en moeder de gasten verwelkomen, dochter de bediening leidt en zoon culinaire hoogstandjes uit de keuken tovert.
Elke hap is een ode aan smaak en kwaliteit, bereid met de beste ingrediënten en met liefde geserveerd. Geniet van ons gevarieerde menu, dat voor elk wat wils biedt. Of u nu een verfijnde dinerervaring zoekt of een gezellige lunch met vrienden, Het Zaanse Hoekje is de perfecte bestemming. Het restaurant is ook toegankelijk voor rolstoelgebruikers, zodat iedereen kan genieten van onze culinaire traktaties. Verwen uzelf met een onvergetelijke eetervaring bij Brasserie Restaurant Het Zaanse Hoekje, waar passie voor eten en gastvrijheid samenkomen.

2Brasserie Roezemoes

Culinair genieten in een ongedwongen sfeer.

Brasserie Roezemoes
 • Beoordeling:

  4,2/5 (603 Review by google)

 • Adres:

  NL, Hermitage 7, 1506 TX Zaandam, Nederland

 • Voordelen:

  Gezellige ambiance, vriendelijke bediening en heerlijke gerechten.

 • Nadelen:

  Geen aparte kindvriendelijke faciliteiten, beperkte parkeergelegenheid en reserveren is aan te raden.

 • Populaire menu:

  Steak tartare, mosselen en zalmfilet.

 • Prijsbereik:

  $$

Brasserie Frans Gezellig Zaandam Hermitage
Geniet van een heerlijke maaltijd in de gezellige Brasserie Roezemoes. Hier kun je voor een betaalbare prijs genieten van culinaire verrassingen. Vergeet zeker niet de fantastische chai latte te proeven!
Het vriendelijke personeel zorgt voor een warm welkom en staat altijd klaar om al je wensen te vervullen. De gerechten worden met liefde bereid en met een glimlach geserveerd. Bij Brasserie Roezemoes staat klanttevredenheid voorop. Of het nu je eerste of vierde bezoek is, je zult je hier altijd thuis voelen.

Lees meer:Lijst 23 restaurants in Zaandam Zaanstad

3Restaurant Castell

De plek voor een gezellig etentje met familie en vrienden

Restaurant Castell
 • Beoordeling:

  4,7/5 (381 Review by google)

 • Adres:

  Zuiddijk 2, 1501 CA Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  17:30 tot 22:00

 • Voordelen:

  Gezellig, huiselijk, traditionele gerechten

 • Nadelen:

  Niet heel goedkoop, soms lange wachttijd, beperkte parkeergelegenheid

 • Populaire menu:

  Varkenshaasmedaillons, spareribs, tournedos

 • Prijsbereik:

  $$

Gezellig Huiselijk Traditioneel Vleesgerechten Zaandam
Restaurant Castell Bij Castell is dé plek voor een onvergetelijke avond uit. Hier word je ontvangen met een warme glimlach en begeleid naar je tafel, waar je kunt genieten van de sfeervolle ambiance. Het vriendelijke personeel staat klaar om al je vragen te beantwoorden en je te voorzien van deskundig advies over de wijnkaart.
De culinaire hoogstandjes van chef-kok Castell zijn een ware smaaksensatie. Bereid met de beste ingrediënten en met veel liefde en aandacht, verwennen deze gerechten je smaakpapillen. Of je nu kiest voor een klassiek gerecht of liever een originele creatie probeert, je zult zeker onder de indruk zijn. Het team van Castell Bij Castell zorgt ervoor dat je avond uitloopt tot een onvergetelijke ervaring, waardoor je gegarandeerd terug zult komen voor meer.

4Verrassing aan de Zaan Restaurant & Evenementenlocatie

Gastronomisch genieten aan de oevers van de Zaan

Verrassing aan de Zaan Restaurant & Evenementenlocatie
 • Beoordeling:

  4,5/5 (273 Review by google)

 • Adres:

  Westzijde 82, 1506 EH Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  10:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  Zeer gevarieerde menukaart, prachtige locatie aan de Zaan, uitstekende service

 • Nadelen:

  Kan druk zijn in het weekend, parkeren kan lastig zijn, de prijzen zijn aan de hoge kant

 • Populaire menu:

  De 5-gangen Verrassingsmenu, De T-bone steak, De Fruits de mer

 • Prijsbereik:

  $$$

Restaurant Evenementenlocatie Zaandam Nederlandse keuken Fine dining

Lees meer:Lijst 13 koffietentjes in Zaandam Zaanstad

5Boerske Zaandam

Boerske Zaandam
 • Beoordeling:

  4,0/5 (118 Review by google)

 • Adres:

  Symon Spiersweg 6, 1506 RZ Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  10:00 tot 18:00

Boerske Zaandam is een begrip in Zaandam en omstreken. Het gezellige restaurant serveert al jarenlang heerlijke gerechten in een sfeervolle ambiance. De menukaart is uitgebreid en biedt voor ieder wat wils. Van traditionele gerechten tot moderne creaties, er is voor elk wat wils.
De bediening is vriendelijk en behulpzaam en zorgt ervoor dat je niets tekort komt. De gerechten worden snel geserveerd en zijn altijd vers en smakelijk. Ook de prijs-kwaliteitverhouding is uitstekend. Kortom, Boerske Zaandam is een uitstekende keuze voor een gezellig avondje uit met vrienden of familie.

6Het Tolhuys aan de Zaan

Geniet van heerlijk eten aan het water

Het Tolhuys aan de Zaan
 • Beoordeling:

  4,5/5 (211 Review by google)

 • Adres:

  Westzijde 216, 1506 GG Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  15:30 tot 22:00

 • Voordelen:

  Gunstig gelegen, sfeervol, vriendelijk personeel

 • Nadelen:

  Beperkte parkeergelegenheid, soms druk, niet altijd even schoon

 • Populaire menu:

  Pannenkoeken, tosti's, salades

 • Prijsbereik:

  $$

Restaurant Terras Pannenkoeken Tosti's Salades

Lees meer:Lijst 14 brunch in Zaandam Zaanstad

7Kösebasi Grillroom

Kösebasi Grillroom
 • Beoordeling:

  4,5/5 (113 Review by google)

 • Adres:

  Vrieschgroenstraat 1-C, 1503 MC Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  11:00 tot 00:00

Welkom bij Kösebasi Grillroom, de culinaire bestemming voor verrukkelijke vleesgerechten van de grill!
Geniet van de sappige kip durum, de favoriet van onze jonge gasten. Onze vriendelijke heren staan altijd klaar om je te helpen en verwennen je zoon met een extra stukje kip op een stok. Elke hap is een feest voor iedereen! Of je nu kiest voor onze heerlijk gevulde broodjes of de uitstekende schotels, je zult zeker versteld staan van de kwaliteit. Met een schone zaak, vriendelijk personeel en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding is Kösebasi Grillroom de perfecte keuze voor een smakelijke maaltijd, of je nu thuis eet of in ons gezellige restaurant.

8De Zaanse Molen - Asian Fusion & Asian BBQ Restaurant

De beste Aziatische fusion in Zaandam

De Zaanse Molen - Asian Fusion & Asian BBQ Restaurant
 • Beoordeling:

  4,2/5 (364 Review by google)

 • Adres:

  Held Jozuapad 3, 1507 ER Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  16:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  Heerlijk eten, vriendelijke bediening, gezellige sfeer

 • Nadelen:

  Niet goedkoop, kan druk zijn, parkeren kan lastig zijn

 • Populaire menu:

  Sushi, wok, grill

 • Prijsbereik:

  $$

Aziatisch Fusion BBQ Sushi Wok
De Zaanse Molen, een oase van Aziatische smaken, verwelkomt je met open armen. Dompel jezelf onder in een culinaire reis van Aziatische fusion en barbecue, waar elke hap een avontuur is. Ervaar de levendigheid van een traditionele vreetschuur, waar het enthousiasme van ons team je eetervaring zal opfleuren.
Stap binnen en word begroet door een scala aan Chinese gerechten, klaar om te worden besteld in verschillende rondes. Of je nu verlangt naar de authentieke smaken van het Oosten of zin hebt in een moderne twist, ons menu heeft voor elk wat wils. Ontdek verborgen parels en probeer nieuwe smaken, terwijl je geniet van de gezellige ambiance en de ontspannen sfeer.

Lees meer:Lijst 18 spareribs in Zaanstad

9Mama

De beste Italiaanse keuken in Zaandam

Mama
 • Beoordeling:

  4,2/5 (229 Review by google)

 • Adres:

  Westzijde 158B, 1506 EK Zaandam, Nederland

 • Voordelen:

  Gezellige sfeer, vriendelijke bediening, uitgebreide menukaart

 • Nadelen:

  Prijzig, kleine porties, lange wachttijden

 • Populaire menu:

  Pizza, pasta, vleesgerechten

 • Prijsbereik:

  $$

Italiaans Restaurant Diner Gezellig Uitgebreide kaart
Dit verborgen pareltje, verscholen langs de rustige straten, biedt een culinaire verrassing die je taste buds doen dansen. Mama's ruime porties, verzorgd met liefde en een vleugje finesse, zullen je doen watertanden. Hoewel de prijzen iets hoger liggen, is het elke cent waard voor de kwaliteit en kwantiteit die je krijgt.
Stap binnen in de gezellige achterzaal, waar het geruis van gesprekken je omarmt als een warme deken. Geniet van de levendige sfeer tijdens de weekenden, wanneer live muziek de avond opvrolijkt. Met een saladebar waar je je eigen creatie kunt samenstellen en een vriendelijke bediening die je met een glimlach bedient, is Mama's niet zomaar een snackcafé. Het is een plek waar iedereen zich welkom voelt en waar culinaire geneugten samenkomen met een vleugje gezelligheid.

10Steakhouse Pizzeria Zaandam

Steakhouse Pizzeria Zaandam
 • Beoordeling:

  4,3/5 (57 Review by google)

 • Adres:

  Lobeliusstraat 32, 1504 EM Zaandam, Nederland

11D-Break

D-Break
 • Beoordeling:

  4,5/5 (43 Review by google)

 • Adres:

  Westzijde 51, 1506 EB Zaandam, Nederland

12Bolke de Beer Catering Zaandam

De lekkerste kroketten van Zaandam

Bolke de Beer Catering Zaandam
 • Beoordeling:

  4,5/5 (256 Review by google)

 • Adres:

  Westzijde 237 R, 1506 GE Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  11:00 tot 20:00

 • Voordelen:

  Heerlijk eten, goede service en mooie locatie

 • Nadelen:

  Kan druk zijn, niet altijd voldoende parkeergelegenheid

 • Populaire menu:

  Beenham kroket, Sate kroket, Kip kerrie kroket

 • Prijsbereik:

  €€

kroketten catering lunch diner feesten

13Zoras Grillrestaurant

Zoras Grillrestaurant
 • Beoordeling:

  3,3/5 (130 Review by google)

 • Adres:

  Damstraat 1, 1506 BH Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  16:00 tot 01:00

Zoras Grillrestaurant: Dé culinaire hotspot van Zaandam!
Geniet van de verrukkelijke Italiaanse smaken die Zoras Grillrestaurant te bieden heeft. Ons team van ervaren chefs tovert de heerlijkste pizza's op tafel, waarbij de Pizza Margherita een ware klassieker is. Laat je verleiden door de sappige spareribs, die smelten op je tong en je smaakpapillen prikkelen. Of je nu thuisbezorgd wilt worden of liever afhaalt, Zoras staat garant voor een culinaire beleving die je niet snel zult vergeten.

14Argentijns Restaurant El Toro

Authentiek Argentijns eten in een gezellige ambiance

Argentijns Restaurant El Toro
 • Beoordeling:

  3,8/5 (624 Review by google)

 • Adres:

  Dam 16, 1506 BD Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 23:00

 • Voordelen:

  Gezellig Argentijnse sfeer, vriendelijke bediening en heerlijk eten

 • Nadelen:

  Het restaurant is vrij klein, waardoor het soms erg druk kan zijn. De wachttijden kunnen wat oplopen. Het menu is niet heel uitgebreid.

 • Populaire menu:

  Bife de Lomo, Empanadas, Lomito

 • Prijsbereik:

  $$

Argentijns Gezellig Lekker eten Vriendelijke bediening Klein

15De Piramide

De Piramide
 • Beoordeling:

  3,7/5 (127 Review by google)

 • Adres:

  Damkade 4, 1506 BJ Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  16:00 tot 23:00

Bestel je eten rechtstreeks bij De Piramide Dacht via hun eigen website en profiteer van de beste prijzen! Wij bieden namelijk gunstigere tarieven aan dan via bezorgservices zoals Thuisbezorgd. Thuisbezorgd rekent commissie aan restaurants, waardoor de prijzen op hun platform vaak hoger liggen. Waarom zou je meer betalen als je bij ons rechtstreeks kunt bestellen en geld kunt besparen?
Ervaar de heerlijke smaken van onze gerechten, met verse ingrediënten en vakmanschap bereid. Onze Kip van de Pasta Pesto Kip is sappig en smaakvol, terwijl ons Broodje Lamsshoarma en Kapsalon een ware culinaire verrassing bieden. Bestel nu via onze website en geniet van een gastronomische ervaring zonder overprijzing!
Post suggesties