Lijst 19 ontbijtrestaurants in Zaandam Zaanstad

Marco van den Berg

• Bijgewerkt: 2024-06-06

Samengesteld uit de beste lijsten over ontbijtrestaurants in Zaandam Zaanstad, zorgvuldig samengesteld en onderzocht op betrouwbare websites en blogs. Bevat opvallende opties zoals De Hoop op d'Swarte Walvis, The Mail Company, 't Groene Pandje Zaandam, Het Zaanse hoekje Brasserie Restaurant, Brasserie Roezemoes. Laten we het samen ontdekken!

1De Hoop op d'Swarte Walvis

De beste visrestaurant van Zaandam

De Hoop op d'Swarte Walvis
 • Beoordeling:

  4,0/5 (1513 Review by google)

 • Adres:

  Kalverringdijk 15, 1509 BT Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 17:00

 • Voordelen:

  Gezellige sfeer, vriendelijke bediening en heerlijk eten

 • Nadelen:

  Kan druk zijn tijdens piekuren, beperkte parkeergelegenheid in de buurt

 • Populaire menu:

  Haring, kibbeling, broodje paling

 • Prijsbereik:

  $$

Visrestaurant Gezellig Lekker eten Zaandam Haring

2The Mail Company

De Mail Company: waar eten en drinken samenkomen

The Mail Company
 • Beoordeling:

  4,1/5 (1301 Review by google)

 • Adres:

  Dam 7B, 1506 BC Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  07:30 tot 01:00

 • Voordelen:

  Lekker eten, vriendelijke bediening, mooie locatie

 • Nadelen:

  Duur, lange wachttijden, kleine porties

 • Populaire menu:

  Pasta, pizza, steak

 • Prijsbereik:

  $$

Italiaans Europees Diner Restaurant Café
Bij The Mail Company zouden we het hoogtepunt van uw culinaire reis willen toevoegen door onze verfijnde focaccia tosti met kip te serveren. Deze gastronomische lekkernij zal uw smaakpapillen verwennen met een harmonie van smaken die u nog nooit eerder heeft ervaren. Het malse kippenvlees versmelt naadloos met de knapperige focaccia, terwijl de geselecteerde kruiden een subtiele pit toevoegen. Elke hap is een reis naar de Toscaanse heuvels, waar de geur van versgebakken brood de verbeelding prikkelt en u verleidt.
Voor degenen die streven naar een lichtere maar even verrukkelijke ervaring, is ons vegetarische menu een ware culinaire schatkamer. Geniet van een selectie van zorgvuldig samengestelde gerechten, elk bereid met de beste biologische ingrediënten. Onze gerechten zijn niet alleen lekker, maar ook voedzaam, waardoor u zich energiek en verfrist voelt. Of u nu kiest voor de sappige gegrilde groenten of de romige risotto, elk gerecht zal uw smaakpapillen bekoren en uw verlangen naar gezonde lekkernijen stillen.

Lees meer:Lijst 23 restaurants in Zaandam Zaanstad

3't Groene Pandje Zaandam

Het groene pandje: waar eten een beleving is

't Groene Pandje Zaandam
 • Beoordeling:

  4,4/5 (1008 Review by google)

 • Adres:

  Gedempte Gracht 77, 1506 CC Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  10:00 tot 18:00

 • Voordelen:

  Gezellige ambiance, vriendelijke bediening en heerlijk eten

 • Nadelen:

  Kan soms druk zijn, niet altijd makkelijk om te parkeren, gerechten kunnen soms wat prijzig zijn

 • Populaire menu:

  Saté van de haas, spareribs, biefstuk

 • Prijsbereik:

  $$

Gezellig Lekker eten Vriendelijke bediening Mooi uitzicht Gezellig terras

4Het Zaanse hoekje Brasserie Restaurant

Dé plek voor een gezellig etentje in Zaandam

Het Zaanse hoekje Brasserie Restaurant
 • Beoordeling:

  4,2/5 (559 Review by google)

 • Adres:

  De Watering 1, 1503 VR Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  11:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  Lekker eten, gezellige sfeer, vriendelijke bediening

 • Nadelen:

  Duur, kleine porties, lang wachten

 • Populaire menu:

  Pannenkoeken, spareribs, saté

 • Prijsbereik:

  $$

Brasserie Restaurant Zaandam Lekker eten Gezellig
Komt u genieten in ons prachtige familierestaurant "Het Zaanse Hoekje Brasserie"? Bij ons draait het om gastvrijheid en culinair genot. Onze vader en moeder ontvangen u met open armen, terwijl onze dochter en zoon achter de schermen zorgen voor een onvergetelijke eetervaring.
Chef-kok [zoon's naam] tovert met passie heerlijke gerechten op tafel, bereid met de beste ingrediënten. Of u nu kiest voor een klassieke biefstuk of een verrassend vegetarisch gerecht, u zult versteld staan van de smaken en presentaties. En onze attente bediening zorgt ervoor dat u niets tekortkomt. Tot snel bij "Het Zaanse Hoekje Brasserie"!

Lees meer:Lijst 13 koffietentjes in Zaandam Zaanstad

5Brasserie Roezemoes

Brasserie Roezemoes
 • Beoordeling:

  4,2/5 (603 Review by google)

 • Adres:

  NL, Hermitage 7, 1506 TX Zaandam, Nederland

Vergeet Brasserie Roezemoes niet, waar culinaire geneugten je lonken. Deze gastronomische oase biedt een betaalbare en heerlijke ervaring, met een Chai Latte die je zintuigen zal verrukken. Trek gekregen? Grijp dan naar de verrukkelijke Kip Sandwich, een culinair meesterwerk dat je smaakpapillen zal laten dansen.
Maar wacht, er is meer! Voor een onvergetelijke avond nodig je je geliefden uit en deel je de verrukkelijke gerechten met hen. Brasserie Roezemoes zorgt voor de extra borden en bestek, zodat jullie samen kunnen smullen. Het attente personeel staat altijd klaar om jullie wensen te vervullen en zorgt voor een aangename ambiance.

6Café Restaurant De Koperen Bel

Geniet van heerlijk eten aan de prachtige Zaan

Café Restaurant De Koperen Bel
 • Beoordeling:

  4,3/5 (751 Review by google)

 • Adres:

  Dam 5, 1506 BC Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  11:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  Gezellig, mooie locatie aan de Zaan, vriendelijk personeel

 • Nadelen:

  Duur, kleine porties, lang wachten op eten

 • Populaire menu:

  Zaandamse biefstuk, kibbeling, spare ribs

 • Prijsbereik:

  $$

Restaurant Café Zaandam Gezellig Lekker eten
Café Restaurant De Koperen Bel is een gezellige plek waar je heerlijk kunt eten en drinken. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam, en de sfeer is gemoedelijk. Het is een perfecte plek om te relaxen en te genieten van een goed glas bier of wijn.
De spareribs bij Café Restaurant De Koperen Bel zijn om te smullen. Ze zijn mals en sappig, en smelten op je tong. Ook de andere gerechten op het menu zijn heerlijk, en worden met zorg bereid. Café Restaurant De Koperen Bel is een echte aanrader voor iedereen die op zoek is naar een gezellige plek om te eten en te drinken.

Lees meer:Lijst 14 brunch in Zaandam Zaanstad

7Günay Lunchroom

De lekkerste Turkse gerechten in Zaandam

Günay Lunchroom
 • Beoordeling:

  4,4/5 (529 Review by google)

 • Adres:

  Gedempte Gracht 92, 1506 CJ Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  08:00 tot 21:00

 • Voordelen:

  Heerlijk eten, vriendelijk personeel, gezellige ambiance

 • Nadelen:

  Kan druk zijn, soms lange wachttijden, beperkte parkeergelegenheid

 • Populaire menu:

  Döner kebab, kapsalon, shoarma

 • Prijsbereik:

  $$

Turks Lunchroom Gezellig Lekker Betaalbaar
Günay Lunchroom is een culinaire oase die je smaakpapillen verwent met een gastronomische lunchervaring. Laat je verleiden door de verfijnde smaken van onze kipgerechten, waar elke hap een symfonie van culinaire perfectie is. Ons team van meesterkoks tovert met passie en vakmanschap de meest verrukkelijke creaties tevoorschijn, waardoor een lunch bij Günay Lunchroom een onvergetelijk moment wordt.
Hoewel in het verleden enkele uitdagingen werden ervaren, heeft Günay Lunchroom haar gastronomische reputatie herwonnen. Onze pides zijn rijkelijk gevuld met verse ingrediënten en worden smakelijk warm geserveerd. Hygiëne staat bij ons hoog in het vaandel, waarbij wij voldoen aan de strengste normen. Ervaar de culinaire renaissance van Günay Lunchroom en geniet van een lunch die je zintuigen zal prikkelen en je smaakpapillen zal bekoren.

8Lagom Café

De plek om te genieten van een heerlijke kop koffie en een lekkernij.

Lagom Café
 • Beoordeling:

  4,7/5 (792 Review by google)

 • Adres:

  Stadhuisplein 92, 1506 MZ Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  09:00 tot 17:00

 • Voordelen:

  Gezellige sfeer, vriendelijk personeel en centrale ligging.

 • Nadelen:

  Beperkte parkeergelegenheid, soms druk en wat aan de prijzige kant.

 • Populaire menu:

  Pannenkoeken, salades en gebak

 • Prijsbereik:

  €€

Café Centraal gelegen Gezellig Pannenkoeken Gebak
Lagom Café, een oase van rust en genot naast NS Zaandam, verwelkomt je met open armen. Geniet van culinaire hoogstandjes die je smaakpapillen strelen, terwijl je de drukte van het station ontvlucht. Ons menu is een gastronomisch paradijs, met gerechten die met liefde en precisie worden bereid. Laat je verleiden door onze verfrissende groene smoothie, een perfecte balans van natuurlijke zoetheid en verkwikkende smaak.
De sfeer in Lagom Café is modern en uitnodigend, met een vleugje Scandinavische stijl. Neem plaats in onze comfortabele stoelen en ervaar de warmte van onze vriendelijke bediening. Laat je verrassen door de verfijnde ambiance en geniet van een onvergetelijke culinaire reis. Of je nu verlangt naar een stevige lunch of een verkwikkend drankje, Lagom Café staat voor je klaar met een onvergetelijke ervaring. Duik in onze wereld van smaken en ontspanning, en laat ons je verwennen met onvergetelijke momenten.

Lees meer:Lijst 18 ontbijtrestaurants in Zaanstad

9Backwerk

De beste bakkerij in Zaandam.

Backwerk
 • Beoordeling:

  4,2/5 (369 Review by google)

 • Adres:

  Gedempte Gracht 60, 1506 CH Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  09:00 tot 17:00

 • Voordelen:

  Heerlijke bakwaren, vriendelijke bediening, gezellige sfeer

 • Nadelen:

  Druk in het weekend, weinig zitplaatsen, prijzig

 • Populaire menu:

  Broodjes, taart, koffie

 • Prijsbereik:

  $ - $$

bakkerij lunchroom koffie taart broodjes
Backwerk is een ware culinaire oase gelegen in het pittoreske Zaandam. Stap binnen in onze sfeervolle zaak en laat je verleiden door het weelderige aroma van vers gebakken brood en de zoete geur van gebak. Geniet van een heerlijk kopje koffie, klein voor slechts €1,75 of groot voor €2,-. Creëer een onvergetelijke smaakbeleving met onze befaamde smoothie, een verfrissende combinatie van spinazie en banaan.
Of je nu komt voor een snelle lunch of een gezellig samenzijn, wij bieden een ruime keuze aan smakelijke broodjes. Proef de versheid van onze broodvariaties, belegd met de beste ingrediënten. Vergeet niet onze huisgemaakte desserts te proberen, heerlijke taarten en gebakjes die uw smaakpapillen zullen strelen. Bij Backwerk staat gastvrijheid en kwaliteit centraal, waar elke hap een culinair avontuur is. Geniet van een ontspannen sfeer, neem plaats aan onze gezellige tafeltjes en laat u verwennen door onze vriendelijke bediening.

10Het Tolhuys aan de Zaan

Geniet van culinair genieten met een adembenemend uitzicht

Het Tolhuys aan de Zaan
 • Beoordeling:

  4,5/5 (211 Review by google)

 • Adres:

  Westzijde 216, 1506 GG Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  15:30 tot 22:00

 • Voordelen:

  Gezellige ambiance, prachtig uitzicht, heerlijk eten

 • Nadelen:

  Beperkte parkeergelegenheid, soms lange wachttijden, prijzen kunnen aan de hoge kant zijn

 • Populaire menu:

  Rib-eye, Zalm, Pizza

 • Prijsbereik:

  $$

Italiaans Zeevruchten Grill Romantiek Familie

11Indian kitchen zaandam

Indian kitchen zaandam
 • Beoordeling:

  4,3/5 (128 Review by google)

 • Adres:

  Westzijde 43, 1506 EB Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  14:00 tot 22:00

Beleef een culinaire reis door India bij Indian Kitchen in Zaandam! Onze authentieke gerechten worden met passie bereid door ervaren koks, zodat u kunt genieten van de rijke smaken en aroma's van de Indiase keuken. Van verrukkelijke tandoori-gerechten tot aromatische curry's, er is voor ieder wat wils.
Bij Indian Kitchen streven we ernaar om onze gasten niet alleen een heerlijke maaltijd te bieden, maar ook een complete smaaksensatie. Onze gerechten worden bereid met verse, hoogwaardige ingrediënten en zorgvuldig gekruid, waardoor een unieke balans ontstaat tussen smaak en pit. Of u nu op zoek bent naar een gezellig avondje uit of een snelle hap, bij Indian Kitchen bent u aan het juiste adres. Kom langs en laat u verrassen door de culinaire rijkdom van India!

12Lunchcafé Jut & Jul

De plek voor een gezellige lunch of kop koffie in Zaandam

Lunchcafé Jut & Jul
 • Beoordeling:

  4,6/5 (346 Review by google)

 • Adres:

  Kleine Tocht 46, 1507 CA Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  11:00 tot 19:30

 • Voordelen:

  Gezellig, vriendelijke bediening, goede koffie

 • Nadelen:

  Kleine kaart, kan druk zijn, niet altijd even snel

 • Populaire menu:

  Appeltaart, tosti, uitsmijter

 • Prijsbereik:

  $$

lunchcafé gezellig goede koffie appeltaart tosti
Lunchcafé Jut & Jul, een culinair pareltje verborgen in Ranzijn, biedt een unieke eetervaring in een warme en gastvrije ambiance. Geniet van smakelijke gerechten, bereid met verse ingrediënten en een vleugje creativiteit. Of je nu zin hebt in een snelle hap of een uitgebreide lunch, bij Jut & Jul vind je gegarandeerd iets naar je smaak. Reserveer tijdig om teleurstelling te voorkomen en laat je verrassen door de culinaire hoogstandjes van dit verborgen juweeltje.
Bij Jut & Jul werd tijdens de lockdown met liefde en passie gekookt. De heerlijke maaltijden, tegen een betaalbare prijs, brachten een vleugje culinair genot in deze onzekere tijden. Nu de lockdown voorbij is, nodigt Jut & Jul je uit om de gezellige sfeer van het restaurant te komen proeven. Geniet van een lunch of diner omringd door kunst en planten, en laat je smaakpapillen verwennen door de gastronomische creaties van het team.

13Bagels & Beans

Heerlijke bagels en koffie in een gezellige ambiance

Bagels & Beans
 • Beoordeling:

  4,5/5 (436 Review by google)

 • Adres:

  Stadhuisplein 84, 1506 MZ Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  08:30 tot 17:30

 • Voordelen:

  Vriendelijk personeel, gezellige sfeer, biologische producten

 • Nadelen:

  Kleine porties, duur, kan druk zijn

 • Populaire menu:

  Bagels, koffie, taart

 • Prijsbereik:

  $$

Bagels Koffie Lunch Biologisch Gezellig
Beleef een culinaire reis bij Bagels & Beans, waar elke hap een avontuur is! Geniet van heerlijke bagels, belegd met de meest verse en smaakvolle ingrediënten. Of kies voor een warme maaltijd, bereid met passie en aandacht voor detail.
Bij Bagels & Beans staat gastvrijheid centraal. Ons team van toegewijde barista's en koks zorgt ervoor dat u zich thuis voelt. Ontspan in onze gezellige ambiance en laat u meeslepen door de geuren en smaken van onze culinaire creaties. Of u nu op zoek bent naar een snelle hap of een uitgebreide maaltijd, Bagels & Beans heeft voor ieder wat wils. Ontdek de smaken van de wereld en geniet van een onvergetelijke gastronomische ervaring!

14De Koffiezaak To Go

De lekkerste koffie en thee in Zaandam!

De Koffiezaak To Go
 • Beoordeling:

  4,2/5 (209 Review by google)

 • Adres:

  Gedempte Gracht 46a, 1506 CH Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  10:00 tot 17:00

 • Voordelen:

  Gelegen in het centrum van Zaandam, Gezellige inrichting, Vriendelijk personeel

 • Nadelen:

  Kan druk zijn tijdens spitsuren, Beperkte zitplaatsen, Niet alle gerechten zijn altijd beschikbaar

 • Populaire menu:

  Koffie, Thee, Gebak

 • Prijsbereik:

  €€

Koffiebar Theehuis Gebak Zaandam Gezellig

15Verrassing aan de Zaan Restaurant & Evenementenlocatie

Geniet van een culinaire ervaring aan de oevers van de Zaan

Verrassing aan de Zaan Restaurant & Evenementenlocatie
 • Beoordeling:

  4,5/5 (273 Review by google)

 • Adres:

  Westzijde 82, 1506 EH Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  10:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  Gelegen aan het water, sfeervol interieur, uitgebreid menu

 • Nadelen:

  Beperkte parkeergelegenheid, soms lange wachttijden, gerechten kunnen prijzig zijn

 • Populaire menu:

  Rib-eye steak, zalmfilet, vegetarische lasagne

 • Prijsbereik:

  $$

restaurant evenementenlocatie waterfront sfeervol uitgebreid menu

16Elly's Lunchroom

Elly's Lunchroom
 • Beoordeling:

  4,0/5 (59 Review by google)

 • Adres:

  Sluispolderweg 14, 1505 HK Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  09:30 tot 18:30

17Eetcafé 't Dammetje

 • Beoordeling:

  4,5/5 (63 Review by google)

 • Adres:

  Dam 50, 1506 BG Zaandam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 23:00

Geniet van een heerlijke lunch op het zonovergoten terras van Eetcafé 't Dammetje. Proef de ambachtelijke soep, krokant gebakken kroketten en vers gebakken broodjes. Elke hap is een culinaire verrassing, bereid met de beste ingrediënten.
Ervaar de gezellige sfeer en uitstekende service bij Eetcafé 't Dammetje. Het vriendelijke personeel staat klaar om u een onvergetelijke eetervaring te bezorgen. Beleef de perfecte combinatie van smaak, sfeer en gastvrijheid in het hart van het bruisende plein.

18Puur Saen

Puur Saen
 • Beoordeling:

  4,0/5 (29 Review by google)

 • Adres:

  Provincialeweg 102, 1506 MD Zaandam, Nederland

19De Lunchroom

De Lunchroom
 • Beoordeling:

  3,0/5 (10 Review by google)

 • Adres:

  Zorgboulevard, 1502 DV Zaandam, Nederland

Post suggesties