Lijst 10 broodjes in Oostelijk Havengebied Amsterdam

Bas de Ruiter

• Bijgewerkt: 2024-07-01

Samengesteld uit de beste lijsten over broodjes in Oostelijk Havengebied Amsterdam, zorgvuldig samengesteld en onderzocht op betrouwbare websites en blogs. Bevat opvallende opties zoals Anne&Max Amsterdam Zeeburg, Boulevard Café, KANIS, Bagels & Beans, Thull's Deli. Laten we het samen ontdekken!

1.Anne&Max Amsterdam Zeeburg

Ontbijt, lunch en diner in een sfeervolle ambiance

Anne&Max Amsterdam Zeeburg
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Oostelijke Handelskade 1001, 1019 BW Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  08:30 tot 17:00

 • Voordelen:

  Heerlijk eten, gezellige sfeer en vriendelijke bediening

 • Nadelen:

  Kan soms druk zijn, reserveren is aan te raden

 • Populaire menu:

  Pannenkoeken, wafels en salades

 • Prijsbereik:

  $$

ontbijt lunch diner gezellig familie
Anne&Max Amsterdam Zeeburg is een horecagelegenheid waar je zeker een keer geweest moet zijn. De bediening is vriendelijk en behulpzaam, de gerechten zijn heerlijk en de prijs-kwaliteitverhouding is uitstekend. Bovendien zit je op een bijzondere plek. Neem zeker even de tijd om naar de kade te lopen en de panelen met informatie over de haveneilanden te bekijken.

Ook voor een lekker drankje kun je bij Anne&Max Amsterdam Zeeburg terecht. Al zijn de drankjes wel wat prijzig, maar dat wordt ruimschoots gecompenseerd door het vriendelijke personeel. Dus of je nu zin hebt in een lekkere lunch, een uitgebreid diner of gewoon een gezellig drankje, bij Anne&Max Amsterdam Zeeburg ben je aan het juiste adres!

Lees meer: Lijst 35 broodjes in Amsterdam

2.Boulevard Café

De perfecte plek om te ontspannen en te genieten van een kopje koffie.

Boulevard Café
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Cruquiusweg 3, 1019 AT Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 00:00

 • Voordelen:

  Vriendelijk personeel, lekkere koffie en een gezellige sfeer.

 • Nadelen:

  Het kan er erg druk zijn, vooral in het weekend.

 • Populaire menu:

  Koffie, thee, gebak, broodjes.

 • Prijsbereik:

  $$

Café Koffie Gezellig Vriendelijk personeel Druk
Boulevard Café is een gezellige eetgelegenheid aan de Cruquiusweg in Amsterdam Oost. De keuken serveert heerlijke gerechten, maar de frietjes waren helaas wat slap en te zout. De locatie is prettig, en de bediening is bijzonder attent en enthousiast. Je kunt er prima eten en drinken.

Wil je genieten van een lekkere maaltijd in een gezellige ambiance? Dan is Boulevard Café zeker een aanrader. De bediening is erg vriendelijk en behulpzaam, en het eten is over het algemeen goed. Hoewel de frietjes wat tegenvielen, zijn de andere gerechten zeker de moeite waard. Dus als je op zoek bent naar een leuke plek om te eten in Amsterdam Oost, dan is Boulevard Café een goede keuze.

Lees meer: Lijst 13 brunch in Oostelijk Havengebied Amsterdam

3.KANIS

Authentieke Griekse smaken in een moderne setting

KANIS
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Levantkade 127, 1019 MJ Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  10:00 tot 23:00

 • Voordelen:

  Lekkere mediterrane gerechten, gezellige sfeer, vriendelijk personeel

 • Nadelen:

  Kleine porties, prijzig, vaak druk

 • Populaire menu:

  Kip souvlaki, lamsburger, moussaka

 • Prijsbereik:

  $$

Mediterraan Grieks Gezellig Lekker Prijzig
KANIS, een oase in het hart van de stad, biedt een unieke ambiance waar locals, toeristen en gastronomen elkaar ontmoeten. Van 's morgens vroeg tot 's avonds laat staat ons team klaar om u te verwelkomen met open armen, heerlijke gerechten en een fijn gezelschap. Ons prachtige interieur en het ruimste terras van Amsterdam, met uitzicht op het schilderachtige haventje, creëren een intieme en gezellige sfeer.

Onze uitgebreide menukaart en drankselectie biedt voor ieder wat wils, terwijl onze liefde voor muziek en horeca doorsijpelt in elke hoek van ons etablissement. Of u nu op zoek bent naar een ontspannen ontbijt, een snelle lunch of een uitgebreid diner, KANIS staat garant voor culinaire hoogstandjes. Onze huisgemaakte appeltaart is een absolute must-try, die uw smaakpapillen in extase zal brengen. Kom langs en ervaar zelf de magie van KANIS, waar warmte, gastvrijheid en culinaire geneugten samenkomen.

Lees meer: Lijst 15 restaurants in Oostelijk Havengebied Amsterdam

4.Bagels & Beans

Ontspannen genieten van heerlijke bagels en koffie

Bagels & Beans
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Veemkade 368, 1019 HE Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  08:29 tot 17:31

 • Voordelen:

  Gezellige sfeer, vriendelijk personeel, heerlijke koffie

 • Nadelen:

  Prijzig, weinig zitruimte, trage bediening

 • Populaire menu:

  Bagels, koffie, thee

 • Prijsbereik:

  $$

Bagels Koffie Thee Ontbijt Lunch
Geniet van een heerlijke kop koffie of cappuccino bij Bagels & Beans. Proef de verrukkelijke bagel boskroketjes of de verfrissende bagel met avocado. De vriendelijke bediening staat klaar om je te verwennen.

Naast de heerlijke bagels biedt Bagels & Beans een gezellige sfeer waar je heerlijk kunt lunchen met je geliefde. Geniet samen van de lekkere gerechten en het aangename gezelschap. Ondanks de soms langsrijdende motoren, is Bagels & Beans de perfecte plek voor een heerlijke lunch.

Lees meer: Lijst 17 koffietentjes in Oostelijk Havengebied Amsterdam

5.Thull's Deli

Thull's Deli
 • Beoordeling:
 • Adres:

  C. van Eesterenlaan 21 23, 1019 JK Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  10:00 tot 20:00

Ben jij op zoek naar een onvergetelijke culinaire ervaring? Dan moet je absoluut eens langs bij Thull's Deli! Vorig jaar smulden we al van hun verslavende zuurkool en worst, en onlangs hebben we met veel plezier vastgesteld dat dit heerlijke gerecht weer op de kaart staat.

We raden je ten zeerste aan om deze culinaire parel te bestellen en mee te nemen. Het is een slimme zet om je smaakpapillen te verwennen met de verrukkelijke zuurkool en worst van Thull's Deli. Dus waar wacht je nog op? Kom langs en geniet van een gastronomische ervaring die je niet snel zult vergeten!

6.LUNCH & BAKERY THE CORNER

LUNCH & BAKERY THE CORNER
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Cruquiusweg 108, 1019 AK Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  09:00 tot 17:00

Bij Lunch & Bakery The Corner waan je je in een gezellige huiskamer. Aan zitgelegenheid geen gebrek, dus strijk neer en geniet van de heerlijke geuren. En dan de gözleme, een Turkse pannenkoek gevuld met bijvoorbeeld spinazie, aardappel of kaas. Hoewel de kwaliteit prima is, kan het niet tippen aan de overheerlijke gözleme op de Albert Cuypmarkt.

Of je nu zin hebt in een snelle lunch of een uitgebreide brunch, bij The Corner zit je goed. De broodjes zijn verrukkelijk en hebben een schappelijke prijs. En de bediening? Die is altijd vriendelijk en behulpzaam. Kortom, een aanrader voor een gezellige eetgelegenheid!

7.Slagerij Bührs

Slagerij Bührs
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Veemkade 1262, 1019 CZ Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  08:00 tot 18:00

Voor een heerlijke lunch met vers belegde broodjes bent u bij Slagerij Bührs aan het juiste adres. Vooral de steak and cheese is een absolute aanrader. Maar ook voor het beste vlees kunt u bij ons terecht. Wij hebben een uitgebreid assortiment aan kwaliteitsvlees, waarmee u thuis de lekkerste gerechten op tafel tovert.

Naast vlees en broodjes kunt u bij ons ook een Big Green Egg huren voor een onvergetelijke barbecue. Of u nu een beginner bent of een ervaren grillmeester, met onze tips en adviezen haalt u het maximale uit uw barbecue-ervaring. Onze vakkundige medewerkers staan altijd voor u klaar om u te helpen bij het kiezen van het juiste vlees en de beste bereidingswijze. Kom langs en ervaar zelf de heerlijke smaken van Slagerij Bührs!

8.De Piraat

De Piraat
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Sumatrakade 7, 1019 BJ Amsterdam, Nederland

Bij De Piraat proef je de authentieke geuren en smaken van het frituurleven. De geur van verse frieten, gebakken in olie die getuige is geweest van talloze culinaire avonturen, vult de lucht. Laat je niet misleiden door het ruwe randje; de mensen van De Piraat staan garant voor een snelle en foutloze service.

Of je nu kiest voor de klassieke Vlaamse frieten of een van de vele vegetarische opties, bij De Piraat geniet je van heerlijke frietgerechten. Ze zijn misschien niet de chicste of gezondste, maar ze zijn zeker de beste manier om je maag te vullen met een portie pure frietvreugde. Dus stap binnen bij De Piraat en laat je meeslepen in de onweerstaanbare wereld van gefrituurde lekkernijen.

9.Subway

Eet je subs vers en snel

Subway
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Piet Heinkade 47, 1019 BR Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  10:00 tot 18:00

 • Voordelen:

  Lekker eten, snelle service, goedkoop

 • Nadelen:

  Kleine zaak, beperkte zitplaatsen, soms lange wachtrij

 • Populaire menu:

  Subs, wraps, salades

 • Prijsbereik:

  $

fastfood sandwiches salads delivery takeaway
Verse, overheerlijke broodjes goed belegd bij Subway. Normaal gesproken loop ik Subway voorbij, omdat de "gebakken" lucht die je ruikt wanneer je erlangs loopt altijd hetzelfde is. Maar laatst nam ik een paar happen van het broodje van mijn man....Verrassend lekker dus..!

Het duurde wel een beetje lang, maar het was wel lekker.

10.Kwalitaria Brazilië

Lekker eten voor een betaalbare prijs

Kwalitaria Brazilië
 • Beoordeling:
 • Adres:

  1284, Veemkade 1280, 1019 CZ Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  Gezellige sfeer, vriendelijk personeel, ruim assortiment

 • Nadelen:

  Niet altijd even schoon, friet niet altijd krokant, lange wachttijden

 • Populaire menu:

  Friet, snacks, ijs, milkshakes

 • Prijsbereik:

  $$

Snackbar Fastfood Gezellig Betaalbaar Lekker
Zin in een culinair avontuur dat je smaakpapillen zal laten dansen? Reis af naar Kwalitaria Brazilië, waar de smaken van de wereld samenkomen in een symfonie van verrukkingen. Van malse hamburgers tot knapperige frieten, elk gerecht is met passie bereid en tot in de puntjes verzorgd. Maar wacht, er is nog meer! Duik in een wereld van zoetigheid met ons hemelse softijs, dat je zal doen smelten van genot.

Stap binnen in het hart van Kwalitaria Brazilië en ervaar een ambiance die net zo warm en uitnodigend is als onze gerechten. Ons team van culinaire kunstenaars staat klaar om je smaakpapillen te verwennen met een ongeëvenaard feest. Laat je meeslepen door de aroma's en kleuren van onze culinaire creaties, die je zullen doen verlangen naar meer. Kom en ervaar de ware betekenis van 'lekker eten', want bij Kwalitaria Brazilië is lekker lekker echt LEEEKKAAAAH!
Post suggesties