Lijst 20 restaurants in Osdorp Amsterdam

Sophie Peters

• Bijgewerkt: 2024-06-19

Samengesteld uit de beste lijsten over restaurants in Osdorp Amsterdam, zorgvuldig samengesteld en onderzocht op betrouwbare websites en blogs. Bevat opvallende opties zoals Sahan Amsterdam, Kebaphan Amsterdam, The Foodmarket, ARTISANI, Mewsim Osdorp. Laten we het samen ontdekken!

1.Sahan Amsterdam

Authentieke smaken uit het Midden-Oosten

Sahan Amsterdam
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 66, 1068 GC Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 22:30

 • Voordelen:

  Heerlijke gerechten, vriendelijke bediening en gezellige sfeer

 • Nadelen:

  Kan druk zijn, reserveren is aan te raden

 • Populaire menu:

  Falafel, hummus, baba ganoush

 • Prijsbereik:

  $$

Midden-Oosters Authentiek Gezellig Lekker Betaalbaar

2.Kebaphan Amsterdam

Voor de lekkerste kebab van Amsterdam

Kebaphan Amsterdam
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Osdorper Ban 30, 1068 MH Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  11:00 tot 01:00

 • Voordelen:

  Heerlijk eten, snelle service, vriendelijk personeel

 • Nadelen:

  Kleine porties, wat prijzig, lange wachttijden tijdens spitsuren

 • Populaire menu:

  Kapsalon, Dürüm, Lahmacun

 • Prijsbereik:

  €€

Turks Fastfood Halal Vleesgerechten Vegetarische opties
Kom naar Kebaphan Amsterdam en proef de overheerlijke kebapvarianten die zelfs de meest kritische fijnproevers zullen bekoren. Onze kipvleugels zijn een absolute favoriet en worden met liefde voor je bereid. De Adana kebab is perfect gekruid, met een subtiele pittigheid die je smaakpapillen zal prikkelen.

Of je nu kiest voor de malse Adana of een van onze andere verrukkelijke kebaps, je zult versteld staan van de zachtheid en smaak. We gebruiken alleen de beste ingrediënten en bereiden alles met de grootste zorg, zodat jij kunt genieten van een ware culinaire ervaring. Dus kom naar Kebaphan Amsterdam en ontdek waarom wij bekend staan om onze onovertroffen kebaps!

Lees meer: Lijst 22 restaurants in Amsterdam

3.The Foodmarket

Eten, drinken en ontmoeten in een ongedwongen sfeer

The Foodmarket
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Zuidermolenweg 36, 1069 CG Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  17:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  Gezellige sfeer, vriendelijk personeel, ruime keuze

 • Nadelen:

  Kan druk zijn, gerechten soms wat prijzig, parkeren kan lastig zijn

 • Populaire menu:

  Pannenkoeken, salades, broodjes

 • Prijsbereik:

  $$

ontbijt lunch diner terras gezellig
Ontdek de heerlijke wereld van Foodmarket, een culinair paradijs waar smaakpapillen dansen! Gelegen op een gunstige locatie met ruime parkeervoorzieningen, verwelkomt dit prachtige restaurant u met open armen. Vergeet de kleintjes niet, want Foodmarket heeft een speciale speelruimte waar ze zich kunnen vermaken terwijl u geniet van uw maaltijd.

Stap binnen in een buffetparadijs waar all-you-can-eat-extravaganza's wachten! Van verse zeevruchten tot sappig vlees en vegetarische lekkernijen, Foodmarket biedt een overvloed aan keuzes die zelfs de meest veeleisende fijnproevers zullen bekoren. Elk hapje is een smaaksensatie, bereid met passie en vakmanschap. Kom en ervaar waarom Foodmarket de ultieme bestemming is voor culinaire avonturiers!

4.ARTISANI

Geniet van heerlijk eten in een prachtige omgeving

ARTISANI
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 58-A, 1068 GC Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 23:00

 • Voordelen:

  Heerlijk eten, mooie locatie en vriendelijk personeel

 • Nadelen:

  Duur, soms lange wachttijden en niet altijd even schoon

 • Populaire menu:

  Pizza, pasta en salades

 • Prijsbereik:

  $$

Italiaans Restaurant Tussen Meer Amsterdam Gezellig
**ARTISANI** Zin in een culinaire reis? Duik dan in de wervelende smakenwereld van ARTISANI! Hun mac and cheese balls zijn een absolute must-try. Deze gefrituurde deegballen barsten uit elkaar met een heerlijke, romige kaassaus, omhuld door een knapperig jasje van macaroni. Een ware explosie van smaken die je smaakpapillen zal verleiden.

Vergeet ook niet hun overheerlijke hotdogs. Het sappige, gegrillte worstje wordt geserveerd in een zacht broodje, perfect voor een snelle lunch of een avondmaal onderweg. Elke hap is een feest voor je smaakpapillen. Of je nu een vaste klant bent of voor het eerst komt, ARTISANI zal je gastronomische verwachtingen overtreffen. Kom en ervaar zelf waarom ze een culinaire sensatie zijn geworden!

Lees meer: Lijst 14 brunch in Osdorp Amsterdam

5.Mewsim Osdorp

Heerlijke Japanse gerechten in een gezellige omgeving

Mewsim Osdorp
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Meer en vaart, S106 175, 1068 LA Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  09:30 tot 00:00

 • Voordelen:

  Gezellige sfeer, vriendelijk personeel, uitgebreid menu

 • Nadelen:

  Kan druk zijn, soms lange wachttijden, niet altijd even schoon

 • Populaire Menu:

  Sushi, sashimi, tempura

 • Prijs Range:

  $$

Japans Sushi Sashimi Tempura Gezellig
Mewsim Osdorp: Een culinaire ervaring op een toplocatie!

Geniet van een uitzonderlijke avond uit bij Mewsim Osdorp, waar culinaire hoogstandjes worden geserveerd in een adembenemende ambiance. Of u nu kiest voor de verrukkelijke spareribs, die zo mals en smakelijk zijn dat ze op uw tong smelten, of voor een ander verleidelijk gerecht van onze uitgebreide menukaart, u zult versteld staan van de kwaliteit en de explosie van smaken. Kom en ervaar het zelf, en laat u meevoeren op een gastronomisch avontuur dat u zeker niet snel zult vergeten!

6.Restaurant Ons Dorpje

De plek voor een gezellig avondje uit met familie en vrienden

Restaurant Ons Dorpje
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 55, 1068 EZ Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  09:00 tot 00:00

 • Voordelen:

  Gezellige sfeer, uitgebreide menukaart, vriendelijke bediening

 • Nadelen:

  Parkeren kan lastig zijn, soms lange wachttijden, prijzen zijn aan de hoge kant

 • Populaire menu:

  Pannenkoeken, spareribs, saté

 • Prijsbereik:

  $$

pannenkoeken spareribs saté gezellig uitgebreide kaart

7.Beymen BBQ

De beste BBQ in Amsterdam

Beymen BBQ
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Jan Rebelstraat 21, 1069 CA Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  14:00 tot 23:45

 • Voordelen:

  Heerlijk eten, geweldige sfeer, uitstekende service

 • Nadelen:

  Duur, kleine porties, lange wachttijden

 • Populaire menu:

  Ribs, biefstuk, kip

 • Prijsbereik:

  $$$

BBQ Amerikaans Restaurant Heerlijk eten Gezellig
Bij Beymen Barbecue in Amsterdam geniet je van een overvloed aan culinaire hoogstandjes. Verrukkelijke steaks, sappige kipgerechten, aromatische kebabs en nog veel meer sieren het menu van deze gastronomische tempel. Elk gerecht wordt vakkundig gegrild op de barbecue, waardoor smaken tot leven komen en culinaire dromen werkelijkheid worden.

Beymen Barbecue is een schatkamer voor zowel vleesliefhebbers als fijnproevers. De ambiance is elegant en verfijnd, met een vleugje chique flair. Kies een tafel bij de barbecue en ervaar de magie van het culinaire ambacht van dichtbij. Het barbecue-arrangement voor € 50,- per persoon biedt een scala aan vleesgerechten, aangevuld met zes gegrilde tomatenspiesjes. Een culinaire ervaring die je smaakpapillen zal prikkelen en je verlangen naar perfect gegrilde specialiteiten zal stillen.

8.Restaurant Tsarevets

Restaurant Tsarevets
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Dijkgraafplein 181, 1069 EN Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  16:00 tot 00:00

Welkom bij Restaurant Tsarevets, een culinaire oase in het hart van Osdorp. Stap binnen in een wereld van verfijning, waar de geuren van Italiaanse traditie opgaan in een vleugje Egyptische allure. Onze chef-kok, een maestro uit Italië, tovert authentieke gerechten tevoorschijn die uw smaakpapillen zullen bekoren.

Van exotische Egyptische koshari tot knapperige pizza's en malse spareribs, elk gerecht wordt bereid met verse ingrediënten en liefdevolle precisie. Onze prijzen zijn betaalbaar, zodat u kunt genieten van een culinaire reis zonder uw portemonnee leeg te trekken. Kom langs en proef zelf de magie van Tsarevets, waar kwaliteit en smaak samenkomen voor een onvergetelijke eetervaring.

9.POTAÉ (King Kumpir)

De lekkerste Turkse gerechten in Amsterdam.

POTAÉ (King Kumpir)
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Osdorpplein 725, 1068 TC Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  10:30 tot 20:00

 • Voordelen:

  Lekker eten, vriendelijke bediening, goede prijs-kwaliteitverhouding.

 • Nadelen:

  Kleine zaak, lange wachttijden, soms koud eten.

 • Populaire menu:

  King Kumpir, Turkse pizza, Lahmacun.

 • Prijsbereik:

  $$

Turks Fastfood Halal Goedkoop Gezellig
Ontdekt de culinaire magie van Potae (King Kumpir), waar vriendelijke medewerkers je verwelkomen met open armen en heerlijke Kumpirs bereiden met een glimlach. Geen lange wachtrijen, want alles wordt supersnel bereid. Stel je perfecte Kumpir samen met een eindeloze selectie aan toppings, allemaal inbegrepen in de prijs. Elke hap is een betoverende reis langs smaken die jouw smaakpapillen doen jubelen.

Maar let op, zoals bij elke kunstvorm, kan het niveau van de Kumpir-maker variëren. Als je geluk hebt, wordt jouw Kumpir gevuld met een royale hand, maar het kan ook gebeuren dat je een wat schaarsere versie krijgt. Toch garanderen wij dat elke Kumpir met liefde en enthousiasme bereid is. Dus kom langs, geniet van de warme sfeer en laat je verrassen door de smaaksensatie van Potae (King Kumpir).

10.Trattoria Sorridi

Authentiek Italiaans eten in een gezellige ambiance

Trattoria Sorridi
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Osdorpplein 46, 1068 EM Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  11:00 tot 21:00

 • Voordelen:

  Gezellig, authentiek Italiaans eten, vriendelijke bediening

 • Nadelen:

  Prijzig, soms lange wachttijden, kan druk zijn

 • Populaire menu:

  Pizza, pasta, risotto

 • Prijsbereik:

  $$

Italiaans Gezellig Authentiek Pizza Pasta
Trattoria Sorridi, een paradijs voor fijnproevers!

Stap binnen in een culinaire oase waar gastvrijheid en de pure smaak van Italië samenkomen. Trattoria Sorridi verwelkomt u met open armen en verleidt uw smaakpapillen met authentieke Italiaanse gerechten. De chef-kok tovert met liefde en passie verse, ambachtelijke lekkernijen op uw bord, waarbij de nadruk ligt op de pure smaak van ingrediënten. Proef de hemel op aarde met elke hap van hun huisgemaakte broodjes, pasta's en pizza's.

11.Brasserie De Serre

Heerlijk eten in een gezellige ambiance

Brasserie De Serre
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Osdorpplein 776, 1068 TC Amsterdam, Nederland

 • Voordelen:

  Gezellig, Kindvriendelijk, Goed eten

 • Nadelen:

  Duur, Klein, Reserveren noodzakelijk

 • Populaire menu:

  Oesters, Mosselen, Steak frites

 • Prijsbereik:

  $$

Frans Brasserie Gezellig Kindvriendelijk Lekker eten
Stap binnen bij Brasserie De Serre en laat je verwennen met culinaire hoogstandjes. Verwen jezelf met een versgebakken broodje, knapperig en warm. Of geniet van een overheerlijke uitsmijter met rosbief, een ware traktatie voor je smaakpapillen.

Proef de passie voor eten in elk gerecht bij Brasserie De Serre. Ervaar de gezellige ambiance en de attente bediening. Of je nu een snelle hap wilt of een uitgebreid diner, Brasserie De Serre biedt voor elk wat wils. Kom en ervaar de culinaire geneugten van Brasserie De Serre, een plek om te herrinneren.

12.Köfte Kitchen

Authentieke Turkse keuken met een moderne twist

Köfte Kitchen
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Zuidermolenweg 52, 1069 CG Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 21:00

 • Voordelen:

  Heerlijk eten, vriendelijk personeel en goede prijs-kwaliteitverhouding

 • Nadelen:

  Kleine zaak, geen uitgebreide kaart en parkeren kan lastig zijn

 • Populaire menu:

  Köfte, falafel, pide

 • Prijsbereik:

  $$

Turks Gezond Betaalbaar Gezellig Centraal gelegen
Ervaar de culinaire geneugten van Köfte Kitchen, waar elke hap smaakt naar een reis door de Turkse keuken. Geniet van sappige köftes, gegrild tot in de perfectie, en laat je verleiden door de smaakvolle bijgerechten die je smaakpapillen zullen verwennen. De vriendelijke bediening zorgt voor een vlotte service, zodat je ontspannen kunt genieten van de gerechten die met liefde zijn bereid.

Stap binnen in de sfeervolle ambiance van Köfte Kitchen, waar moderne elementen harmonieus samengaan met traditionele Turkse invloeden. Laat de geuren je leiden naar een wereld van culinair genot, terwijl de zachte muziek op de achtergrond bijdraagt aan een intieme en gezellige sfeer. Of je nu komt voor een snelle hap of een uitgebreid diner, Köfte Kitchen biedt een onvergetelijke gastronomische ervaring die je zeker zal bekoren.

13.Masie Restaurant

Geniet van een culinaire reis in een intieme setting

Masie Restaurant
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 331, 1069 DR Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  13:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  Gezellige ambiance, vriendelijke bediening en heerlijke gerechten

 • Nadelen:

  Menukaart is beperkt, gerechten zijn aan de prijzige kant en de locatie is niet heel centraal

 • Populaire menu:

  Carpaccio, spareribs en cheesecake

 • Prijsbereik:

  $$

restaurant Tussen Meer Amsterdam gezellig heerlijk
Masie Restaurant Masie Restaurant is een prachtig eetparadijs met een gezellige ambiance en comfortabele meubels. De eigenaar verwelkomt gasten met open armen, en het halal-menu biedt een overvloed aan verrukkelijke gerechten. Of je nu op zoek bent naar een snelle afhaalmaaltijd of een ontspannen diner met familie en vrienden, Masie Restaurant heeft alles wat je zoekt.

Tijdens de heilige maand Ramadan genoten we met onze familie van een heerlijk iftarbuffet. Het eten was van topkwaliteit en de selectie was indrukwekkend, met een verscheidenheid aan gerechten om uit te kiezen. Hoewel het buffet iets prijzig was, was de ervaring het zeker waard. De service was uitstekend en de ambiance was perfect voor een avondje samenzijn met geliefden.

14.Steakhouse/Pizzeria Osdorp

Geniet van een culinaire ervaring in een gezellige ambiance

Steakhouse/Pizzeria Osdorp
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 282A, 1069 DM Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  13:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  Heerlijke steaks, ruime keuze aan pizza's en prettige ambiance

 • Nadelen:

  Kan erg druk zijn, reserveren is aanbevolen. Bediening soms wat traag

 • Populaire menu:

  Pizza Margherita, Filet mignon, Tiramisu

 • Prijsbereik:

  $$ - $$$

Steakhouse Pizzeria Amsterdam Gezellig Lekker eten

15.Restaurant Toros

Authentieke Turkse gerechten in een sfeervolle ambiance

Restaurant Toros
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Osdorper Ban 74, 1068 MJ Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 01:00

 • Voordelen:

  Lekkere gerechten, vriendelijke bediening, gezellige sfeer

 • Nadelen:

  Kan druk zijn, niet altijd even snel, parkeren kan lastig zijn

 • Populaire menu:

  Mix grill, Lahmacun, Kofte

 • Prijsbereik:

  $$

Turks Grill Gezellig Authentiek Betaalbaar

16.Red Elephant Thai Food

Authentieke Thaise smaken in een gezellige setting

Red Elephant Thai Food
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Meer en Vaart 177A, 1068 LA Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  16:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  Lekker en authentiek Thais eten, vriendelijke bediening, knusse sfeer

 • Nadelen:

  Kleine porties, soms lange wachttijden, niet altijd even schoon

 • Populaire menu:

  Pad Thai, Groene curry, Tom Kha Kai

 • Prijsbereik:

  $$

Thais Authentiek Gezellig Lekker Betaalbaar

17.Indian Naan | Indian and Nepalese Food Restaurant in Amsterdam

Indian Naan | Indian and Nepalese Food Restaurant in Amsterdam
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Osdorpplein 728, 1068 TC Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  11:30 tot 22:00

18.Beymen Amsterdam - Café & Restaurant

Geniet van een culinaire ervaring in een elegante omgeving

Beymen Amsterdam - Café & Restaurant
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 213, 1069 DN Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  14:00 tot 00:00

 • Voordelen:

  Heerlijk eten, mooie locatie, vriendelijk personeel

 • Nadelen:

  Duur, kleine porties, lange wachttijden

 • Populaire menu:

  Steak tartare, oesters, gegrilde octopus

 • Prijsbereik:

  $$$

Frans Modern Europees Zeevruchten Luxe Romantisch

19.Leziz Restaurant

De beste Turkse keuken in Amsterdam.

Leziz Restaurant
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Pieter Calandlaan 945, 1069 SC Amsterdam, Nederland

 • Voordelen:

  Heerlijke gerechten, vriendelijke bediening en ruime keuze aan gerechten.

 • Nadelen:

  Het kan er soms druk zijn en het restaurant is niet altijd open.

 • Populaire menu:

  Lahmacun, pide en kapsalon.

 • Prijsbereik:

  $$

Turks Halal Gezellig Betaalbaar Centraal gelegen

20.Meram Osdorp

De smaak van Turkije in het hart van Amsterdam

Meram Osdorp
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Meer en Vaart 175, 1068 LA Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 00:00

 • Voordelen:

  Authentiek Turks eten, vriendelijke bediening, goede prijs-kwaliteitverhouding

 • Nadelen:

  Soms lange wachttijden, parkeren kan lastig zijn, beperkte zitplaatsen

 • Populaire menu:

  Lahmacun, Adana kebab, Dürüm

 • Prijsbereik:

  $$

Turks Halal Gezellig Betaalbaar Authentiek
Post suggesties