Lijst 10 romantische restaurants in Osdorp Amsterdam

Marco van den Berg

• Bijgewerkt: 2024-06-27

Samengesteld uit de beste lijsten over romantische restaurants in Osdorp Amsterdam, zorgvuldig samengesteld en onderzocht op betrouwbare websites en blogs. Bevat opvallende opties zoals Sahan Amsterdam, Mewsim Osdorp, The Foodmarket, Red Elephant Thai Food, Theehuis de Akermolen. Laten we het samen ontdekken!

1.Sahan Amsterdam

De smaken van het Midden-Oosten in een gezellige Amsterdamse setting

Sahan Amsterdam
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 66, 1068 GC Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 22:30

 • Voordelen:

  Gezellig en sfeervol restaurant, vriendelijke bediening, heerlijk eten

 • Nadelen:

  Kan erg druk zijn, reserveren is aanbevolen, niet goedkoop

 • Populaire menu:

  Kipgerechten, lamsvleesgerechten, vegetarische gerechten

 • Prijsbereik:

  $$

Midden-Oosters Gezellig Sfeervol Lekker Amsterdam
**Sahan Amsterdam: Een culinaire belevenis die uw verwachtingen overtreft** Bij Sahan Amsterdam wordt eten een onvergetelijke ervaring. Verlaat de gebaande paden en ontdek een gastronomisch paradijs waar smaken tot leven komen en uw smaakpapillen een ware symphonie beleven. Het verfijnde menu biedt een scala aan culinaire hoogstandjes, elk met precisie bereid en prachtig gepresenteerd. Van verleidelijke voorgerechten tot verrukkelijke hoofdgerechten en verleidelijke desserts, Sahan Amsterdam biedt een culinaire reis die uw verwachtingen overtreft.

Stap binnen in een ambiance die zowel stijlvol als uitnodigend is. De chique inrichting, gecombineerd met een warme en gastvrije service, creëert de perfecte setting voor een gedenkwaardige maaltijd. Het indrukwekkende aquarium, een ware blikvanger, voegt een vleugje onderwaterwonder toe aan uw culinaire avontuur. Laat u verwennen door het attente personeel dat uw elke wens vervult en u een dinerervaring bezorgt die u niet snel zult vergeten.

Lees meer: Lijst 14 brunch in Osdorp Amsterdam

2.Mewsim Osdorp

De beste Turkse keuken in Amsterdam-Osdorp.

Mewsim Osdorp
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Meer en vaart, S106 175, 1068 LA Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  09:30 tot 00:00

 • Voordelen:

  Gezellige sfeer, vriendelijk personeel en heerlijke gerechten.

 • Nadelen:

  Kleine porties, lange wachttijden en beperkte parkeergelegenheid.

 • Populaire menu:

  Lahmacun, pide en dürüm.

 • Prijsbereik:

  $$

Turks Gezellig Vriendelijk Heerlijk Betaalbaar
Mewsim Osdorp, een culinaire parel waar elke hap een feest is. Gelegen op een betoverende locatie, prikkelt dit restaurant al je zintuigen. De meesterlijke chef-koks toveren gerechten tevoorschijn die je smaakpapillen in extase brengen. Zoals de verrukkelijke spareribs, zo mals en sappig dat ze in je mond smelten. Mewsim Osdorp, een culinaire bestemming die je niet mag missen!

Helaas, een teleurstellende ervaring bij iftar. Buiten de drie strikte menu's was er geen keuzemogelijkheid, en de gerechten waren allesbehalve smakelijk. Een gemiste kans voor een gelegenheid die vraagt om culinaire verwennerij. Het advies luidt: zoek elders naar een onvergetelijke iftar-ervaring.

Lees meer: Lijst 20 restaurants in Osdorp Amsterdam

3.The Foodmarket

Waar eten en drinken samenkomen

The Foodmarket
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Zuidermolenweg 36, 1069 CG Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  17:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  Gelegen in een levendige buurt, ruime keuze aan gerechten, vriendelijk personeel

 • Nadelen:

  Kan druk zijn tijdens piekuren, sommige gerechten zijn prijzig, parkeren kan lastig zijn

 • Populaire menu:

  Pizza, pasta, salades

 • Prijsbereik:

  $$

Italiaans Mediterraan Gezellig Gezinsvriendelijk Afhaalmaaltijden
Welkom bij Foodmarket, het culinaire paradijs waar smaken samensmelten tot een onvergetelijke ervaring. Dit schitterende restaurant, gelegen op een gunstige locatie, biedt gratis parkeergelegenheid en een ruime capaciteit. Voor de kleintjes is er een speelhoek, zodat het hele gezin zich kan vermaken.

Bij Foodmarket stap je binnen in een wereld van culinaire verwennerij. Geniet van onbeperkt eten met een eindeloze selectie aan gerechten. Van verse vissoorten tot sappige vleesspecialiteiten, van exotische Aziatische lekkernijen tot traditionele Nederlandse gerechten, hier vind je het allemaal. Met verse ingrediënten en kundig bereid, is elke hap een feest voor de zintuigen. Dus kom langs, reserveer vandaag nog en laat Foodmarket je smaakpapillen verwennen!

Lees meer: Lijst 28 romantische restaurants in Amsterdam

4.Red Elephant Thai Food

Red Elephant Thai Food
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Meer en Vaart 177A, 1068 LA Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  16:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  Authentiek Thais eten, gezellige sfeer, vriendelijk personeel

 • Nadelen:

  Kleine porties, soms lang wachten op eten, niet altijd even schoon

 • Populaire Menu:

  Pad Thai, Groene Curry, Massaman Curry

 • Prijsbereik:

  $

 • Bijzonder Punt:

  Smaakvol en authentieke Thaise gerechten

Thais Authentiek Gezellig Betaalbaar Centraal gelegen
Proef de Thaise smakenpracht bij Red Elephant Thaifood!

Ontdek de verrukkelijke Plaa Priauw Waan. Een smakelijke sensatie met vers gegrilde vis, aangevuld met de frisheid van tomaten, koriander en komkommer. De subtiele zouttoets geeft het gerecht een extra dimensie. En het beste nieuws? Allergieën worden vakkundig opgevangen, zodat iedereen zorgeloos kan genieten van deze culinaire traktatie.

5.Theehuis de Akermolen

Theehuis de Akermolen
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Zwarte Pad 30, 1069 MN Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  10:00 tot 17:00

Middenin de prachtige natuur van de Ringvaart ligt Theehuis de Akermolen, een oase van rust en gastvrijheid. Geniet van een heerlijk hapje en drankje op het rustige terras, waar je het gevoel hebt even helemaal weg te zijn van de drukte van de stad. Of kom gezellig binnen zitten voor een feestje met je dierbaren.

De Akermolen is de ideale bestemming voor wandelaars, fietsers en iedereen die even wil ontsnappen aan de dagelijkse sleur. Laat je verrassen door de gastvrije bediening en de heerlijke gerechten, bereid met verse, lokale ingrediënten. Neem de tijd om te relaxen, te genieten en de prachtige omgeving in je op te nemen. Theehuis de Akermolen, een plek waar je even helemaal tot rust kunt komen.

6.Steakhouse/Pizzeria Osdorp

De beste steakhouse/pizzeria in Amsterdam!

Steakhouse/Pizzeria Osdorp
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 282A, 1069 DM Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  13:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  "Ruime keuze aan gerechten, Vriendelijk personeel, Gezellige ambiance"

 • Nadelen:

  "Lange wachttijden, Prijzig, Niet altijd even schoon"

 • Populaire menu:

  "Spareribs, Pizza, Mixed grill"

 • Prijsbereik:

  $$

["Steakhouse" "Pizzeria" "Gezellig" "Kindvriendelijk" "Ruime keuze"]
Beleef een culinaire reis bij Steakhouse/Pizzeria Osdorp, waar de geuren van gegrilde steaks en verse pizza's je doen watertanden. Onze koks toveren met passie de sappigste steaks en knapperigste pizza's op je bord.

Elke hap is een smaaksensatie die je smaakpapillen doet ontploffen. Van malse rib-eye tot sappige T-bone, onze steaks zijn een feest voor elke vleesliefhebber. Onze pizza's, met een krokante bodem en rijkelijk belegd met verse ingrediënten, zullen je doen verlangen naar meer. Kom langs bij Steakhouse/Pizzeria Osdorp en laat ons je smaakpapillen verwennen met een onvergetelijke culinaire ervaring.

7.Restaurant Ons Dorpje

Heerlijk eten en drinken aan het meer

Restaurant Ons Dorpje
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 55, 1068 EZ Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  09:00 tot 00:00

 • Voordelen:

  - Lekker eten met een geweldig uitzicht op het meer - Zeer kindvriendelijk - Snelle en vriendelijke bediening

 • Nadelen:

  - Prijzig - Weinig parkeergelegenheid - Soms erg druk

 • Populaire menu:

  Pannenkoeken, tosti's, appeltaart

 • Prijsbereik:

  $$ - $$$

restaurant bar terras kindvriendelijk mooi uitzicht
Ons Dorpje is een culinaire oase waar smaken tot leven komen. Het eten is niet alleen een feest voor de smaakpapillen, maar een ware symfonie van smaken die je meeneemt op een reis naar gustatieve extase. Van sappige steaks tot verleidelijke desserts, elk gerecht wordt met liefde en vakmanschap bereid.

Maar Ons Dorpje is meer dan alleen een restaurant; het is een plek waar gastvrijheid en hartelijkheid samenkomen. Het attente personeel staat altijd klaar om je wensen te vervullen en zorgt ervoor dat je je thuis voelt. De serene sfeer, onderstreept door de rustgevende geluiden van anasheed of koranverzen, creëert een ambiance van ontspanning en bezinning. Of je nu een snelle hap wilt eten of een uitgebreide maaltijd wilt genieten, Ons Dorpje is jouw culinaire bestemming. Laat je meeslepen door een wereld van smaken en ontdek waarom dit restaurant de status van favoriet verdient.

8.Brasserie De Serre

Waar kwaliteit, smaak en gezelligheid samenkomen

Brasserie De Serre
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Osdorpplein 776, 1068 TC Amsterdam, Nederland

 • Voordelen:

  Gezellige ambiance, ruime keuze aan gerechten, vriendelijke bediening

 • Nadelen:

  Niet altijd even snel, prijzig, parkeren kan lastig zijn

 • Populaire menu:

  Steak tartare, mosselen, spareribs

 • Prijsbereik:

  $$

brasserie Frans gezellig uitgebreid sfeervol

9.Beymen Amsterdam - Café & Restaurant

Geniet van heerlijk eten en drinken met een prachtig uitzicht over het water bij Beymen Amsterdam

Beymen Amsterdam - Café & Restaurant
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 213, 1069 DN Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  14:00 tot 00:00

 • Voordelen:

  * Sfeervol restaurant met een uitgebreid menu * Prachtig uitzicht over het water * Zeer vriendelijk personeel

 • Nadelen:

  * Het restaurant is wat prijzig * De gerechten kunnen soms wat te zout zijn * Het restaurant is niet altijd even goed bereikbaar

 • Populaire menu:

  **Populaire gerechten:** * Carpaccio * Biefstuk * Pasta

 • Prijsbereik:

  $$$

Restaurant Café Uitzicht op het water Uitgebreid menu Vriendelijke bediening

10.Meram Osdorp

Authentieke Turkse gerechten in een gastvrije ambiance

Meram Osdorp
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Meer en Vaart 175, 1068 LA Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 00:00

 • Voordelen:

  Vriendelijk personeel, lekker eten en gezellige sfeer

 • Nadelen:

  Kan druk zijn, reserveren is aanbevolen

 • Populaire menu:

  Lahmacun, Adana kebab, pide

 • Prijsbereik:

  $$

Turks Halal Gezellig Betaalbaar Centraal gelegen
Stap binnen bij Meram Osdorp voor een heerlijk toetje. Laat u verwennen met een bolletje ijs dat zorgvuldig in een knapperig ijshoorntje wordt gepropt. Of geniet van de overheerlijke lava cake, waar de warme chocoladesaus verleidelijk overheen stroomt. Elke hap is een waar genot voor uw smaakpapillen.

Bij Meram Osdorp ervaart u een culinaire reis vol verrassende smaken. De vriendelijke bediening verwelkomt u met open armen in de ruime zaak, waar u in alle rust kunt genieten van uw maaltijd. Elk gerecht wordt met oog voor detail bereid, waardoor u keer op keer wordt getrakteerd op een smaaksensatie. Laat u meenemen op een gastronomisch avontuur en ontdek de verfijnde keuken van Meram Osdorp.
Post suggesties