Lijst 17 visrestaurants in Osdorp Amsterdam

Max de Jong

• Bijgewerkt: 2024-06-28

Samengesteld uit de beste lijsten over visrestaurants in Osdorp Amsterdam, zorgvuldig samengesteld en onderzocht op betrouwbare websites en blogs. Bevat opvallende opties zoals Sahan Amsterdam, Mewsim Osdorp, The Foodmarket, Red Elephant Thai Food, WowBBQ. Laten we het samen ontdekken!

1.Sahan Amsterdam

Proef de smaken van het Midden-Oosten in het hart van Amsterdam

Sahan Amsterdam
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 66, 1068 GC Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 22:30

 • Voordelen:

  Sahan Amsterdam is gevestigd in een mooi pand, heeft een gezellige ambiance en serveert heerlijke Midden-Oosterse gerechten.

 • Nadelen:

  De gerechten kunnen wat prijzig zijn, de porties zijn niet altijd even groot en de bediening kan soms wat traag zijn.

 • Populaire menu:

  Hummus, falafel en shawarma

 • Prijsbereik:

  $$

Midden-Oosters Libanees Turks Vegetarisch Gezellig
Als u op zoek bent naar een onvergetelijke eetervaring, is Sahan Amsterdam de perfecte bestemming. Dit restaurant weet feilloos de grenzen van culinaire verwennerij te verleggen en biedt een scala aan smaken die uw smaakpapillen doen tintelen. Verwacht een symfonie van kruiden, specerijen en exotische ingrediënten die samenkomen in elk meesterwerk op het menu.

Betreed een wereld van verfijning in het prachtige interieur van Sahan Amsterdam. Het team van toegewijde koks en vriendelijke bediening staat klaar om u een gastronomische reis te bezorgen die al uw verwachtingen overtreft. Of u nu kiest voor een intieme lunch of een feestelijk diner, Sahan Amsterdam biedt een ambiance die zowel uitnodigend als elegant is. Laat u meevoeren op een culinaire reis die nog lang na uw laatste hap zal blijven hangen.

2.Mewsim Osdorp

Authentieke Turkse gerechten in een gastvrije sfeer.

Mewsim Osdorp
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Meer en vaart, S106 175, 1068 LA Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  09:30 tot 00:00

 • Voordelen:

  Gezellige ambiance, vriendelijke bediening en heerlijke gerechten.

 • Nadelen:

  Kan druk zijn tijdens piekuren, beperkte parkeergelegenheid in de buurt, sommige gerechten kunnen wat prijzig zijn.

 • Populaire menu:

  Lahmacun, shoarma, mixed grill

 • Prijsbereik:

  $$

Turks Grill Gezellig Vriendelijk Authentiek
Mewsem Osdorp: een culinair paradijs aan de rand van Amsterdam. Verwacht een ongeëvenaarde gastronomische ervaring in een moderne en stijlvolle ambiance. Onze chef-koks toveren met hun passie en kunde hemelse gerechten op je bord, waarbij elk hap een symfonie van smaken is. Of je nu kiest voor de verrukkelijke spareribs, die tongstrelend zacht en doordrenkt zijn met een geheimzinnige marinade, of voor een ander culinair meesterwerk, je smaakpapillen zullen je ongetwijfeld dankbaar zijn.

Kom genieten van een culinaire reis bij Mewsem Osdorp en laat je smaakpapillen verwennen door onze verfijnde creaties. De onberispelijke service en de gastvrije sfeer maken je diner compleet. Reserveer vandaag nog en ervaar zelf waarom Mewsem Osdorp een culinaire bestemming is die je niet mag missen.

Lees meer: Lijst 20 restaurants in Osdorp Amsterdam

3.The Foodmarket

Geniet van culinaire verwennerij in een sfeervolle ambiance

The Foodmarket
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Zuidermolenweg 36, 1069 CG Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  17:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  Gezellige sfeer, heerlijke gerechten, vriendelijke bediening

 • Nadelen:

  Kan druk zijn, niet altijd alle producten voorradig, prijzen kunnen aan de hoge kant zijn

 • Populaire menu:

  Pizza, pasta, burgers

 • Prijsbereik:

  €€-€€€

Restaurant Italiaans Gezellig Centrum Smakelijk
De Foodmarkt is een culinair paradijs dat uw smaakpapillen zal verwennen en uw eetlust zal opwekken. Het restaurant is gemakkelijk bereikbaar, met gratis parkeergelegenheid voor uw gemak.

Stap binnen in een oase van gastronomische geneugten, waar de geuren van smakelijke gerechten uw zintuigen zullen prikkelen. Of u nu zin heeft in verse vis, sappig vlees of vegetarische lekkernijen, het ruime aanbod van De Foodmarkt zal zeker voldoen aan uw verlangens. De vriendelijke bediening staat klaar om u te verwelkomen en te begeleiden door een onvergetelijke culinaire reis.

4.Red Elephant Thai Food

Een authentieke Thaise ervaring in het hart van Amsterdam

Red Elephant Thai Food
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Meer en Vaart 177A, 1068 LA Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  16:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  Smakelijke gerechten, ruime porties en vriendelijke bediening

 • Nadelen:

  Kan soms druk zijn, niet veel variatie in het menu en de prijzen zijn aan de hoge kant

 • Populaire menu:

  Pad Thai, Groene Curry, Rode Curry

 • Prijsbereik:

  $$$

Thais Aziatisch Lekker Gezellig Authentiek
Restaurant Red Elephant biedt een verrukkelijke Plaa Priauw Waan, een Thais gerecht dat uw smaakpapillen zal prikkelen. Deze heerlijke combinatie van verse tomaat, knapperige komkommer, pittige koriander en rode ui zorgt voor een harmonieuze smaaksensatie.

Hoewel het gerecht een snufje zout kan missen, is de algehele smaakervaring onbetwistbaar. De verse ingrediënten stralen door in elke hap, en met de vriendelijke service en zorgvuldige aandacht voor allergieën, kunt u dit culinaire meesterwerk met een gerust hart genieten.

Lees meer: Lijst 14 brunch in Osdorp Amsterdam

5.WowBBQ

De lekkerste BBQ in Amsterdam

WowBBQ
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Sloterweg 1345, 1066 CM Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  17:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  lekker eten, goede prijs-kwaliteitverhouding, vriendelijk personeel

 • Nadelen:

  kleine zaak, kan erg druk zijn, parkeren kan lastig zijn

 • Populaire menu:

  pulled pork, spareribs, kip

 • Prijsbereik:

  $$

BBQ Amerikaans Gezellig Lekker eten Vriendelijk personeel
Ervaar een culinaire reis bij WowBBQ!

Betreed een gastvrije ambiance waar de heerlijke geuren van gegrilde lekkernijen je zintuigen prikkelen. Laat je smaakpapillen verwennen met een uitgebreid buffet vol met sappig vlees, verse zeevruchten en een overvloed aan groenten. Elke hap is een explosie van smaken, waarbij de subtiele marinades de natuurlijke versheid van de ingrediënten accentueren. Geniet van verfrissende mocktails die perfect aansluiten bij de culinaire symfonie. Of je nu een vleesliefhebber bent of een zeevruchtenfan, WowBBQ heeft voor ieder wat wils.

6.Beymen BBQ

De beste barbecue van Amsterdam

Beymen BBQ
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Jan Rebelstraat 21, 1069 CA Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  14:00 tot 23:45

 • Voordelen:

  Heerlijk eten, vriendelijke bediening, gezellige ambiance

 • Nadelen:

  Lange wachttijden, prijzig, kleine porties

 • Populaire menu:

  Spare ribs, kipsaté, hamburgers

 • Prijsbereik:

  $$

barbecue restaurant gezellig eten uitgaan

Lees meer: Lijst 20 visrestaurants in Amsterdam

7.Restaurant Tsarevets

Restaurant Tsarevets
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Dijkgraafplein 181, 1069 EN Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  16:00 tot 00:00

Restaurant Tsarevets, een verborgen parel in Osdorp. Stap binnen in een oosterse ambiance, waar vriendelijk personeel u verwelkomt met culinaire hoogstandjes van een Italiaanse meesterkok. Proef de authentieke smaken van Egypte of verras uw smaakpapillen met verrukkelijke pizza's en malse spareribs. Elk gerecht is met liefde bereid en geprijsd om uw bezoek onvergetelijk te maken. Dompel uzelf onder in een gastronomisch avontuur en ervaar de magie van Tsarevets vandaag nog!

Hoewel we oorspronkelijk op zoek waren naar koshari, werden we verrast door de Bulgaarse specialiteiten die Tsarevets biedt. Het uitgebreide menu met kipgerechten is een lust voor het oog. Hoewel de prijs-kwaliteitverhouding nog wat verbetering kan gebruiken, biedt de unieke eetervaring in een piramidevormig restaurant een onvergetelijke avond uit. Laat u verleiden door de exotische smaken en geniet van een culinaire reis naar Bulgarije in het hart van Osdorp.

8.Brasserie De Serre

De perfecte plek voor een romantisch diner of een speciale gelegenheid

Brasserie De Serre
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Osdorpplein 776, 1068 TC Amsterdam, Nederland

 • Voordelen:

  Heerlijk eten, goede service, gezellige sfeer

 • Nadelen:

  Kan druk zijn, reserveren is aanbevolen, prijzen zijn aan de hoge kant

 • Populaire menu:

  Steak tartare, mosselen, oesters

 • Prijsbereik:

  $$$

Frans Europees Zeevruchten Steakhouse Gezellig
Brasserie De Serre is een gezellig restaurant waar je terecht kunt voor een heerlijke lunch of diner. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam, en de gerechten zijn bereid met verse ingrediënten. De uitsmijter met rosbief is een echte aanrader, maar ook het broodje warme vlees is verrukkelijk. En vergeet vooral de appeltaart niet, die is hier om je vingers bij af te likken!

Of je nu met vrienden, familie of collega's komt, bij Brasserie De Serre ben je altijd verzekerd van een gezellige tijd. Het restaurant is sfeervol ingericht en heeft een ruime keuze aan gerechten en dranken. En na het eten kun je nog even lekker naborrelen in de bar. Kortom, Brasserie De Serre is de perfecte plek voor een geslaagde middag of avond uit.

9.Köfte Kitchen

De beste Turkse keuken in Amsterdam

Köfte Kitchen
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Zuidermolenweg 52, 1069 CG Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 21:00

 • Voordelen:

  Lekker eten, vriendelijke bediening, gezellige sfeer

 • Nadelen:

  Kleine ruimte, soms lang wachten op eten, niet altijd even schoon

 • Populaire menu:

  Köfte, lahmacun, pide

 • Prijsbereik:

  $$

Turks eten gezellig lekker betaalbaar

10.Restaurant Ons Dorpje

Pannenkoekenhuis met gezellige sfeer

Restaurant Ons Dorpje
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 55, 1068 EZ Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  09:00 tot 00:00

 • Voordelen:

  Gezellig, vriendelijke bediening, lekker eten

 • Nadelen:

  Kleine kaart, niet altijd even snel, kan druk zijn

 • Populaire menu:

  Pannenkoeken, appeltaart, koffie

 • Prijsbereik:

  $$

pannenkoeken ontbijt lunch diner gezellig
Restaurant Ons Dorpje is een culinair paradijs waar smaakpapillen worden verwend met overheerlijke gerechten. Elke hap is een symfonie van smaken, zorgvuldig gecomponeerd door onze meesterlijke chef-koks. Van sappig vlees tot verse vis en verrukkelijke desserts, ons menu biedt voor ieder wat wils.

Maar het is niet alleen het eten dat Ons Dorpje zo bijzonder maakt. Onze bediening is buitengewoon vriendelijk en attent. Ze staan altijd klaar om uw wensen te vervullen en ervoor te zorgen dat uw eetervaring perfect is. En dankzij onze serene sfeer, waar kalmerende geluiden u omhullen, kunt u ontspannen en genieten van uw maaltijd in de meest comfortabele omgeving.

11.Lunchroom Plaza Primo

Lunchroom Plaza Primo
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Dijkgraafplein 30, 1069 EW Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  11:00 tot 01:00

Lunchroom Plaza Primo is een absolute aanrader voor liefhebbers van heerlijk eten in een gezellige ambiance. Onze broodjeszaak is bekend om zijn ambachtelijke broodjes, gemaakt met de beste ingrediënten en bereid met liefde. Of je nu kiest voor een klassiek broodje kip of onze beroemde kapsalon, je zult versteld staan van de smaak en kwaliteit.

Onze broodjes zijn ruim belegd met malse kip of sappig vlees, en onze kapsalon is een ware traktatie met een heerlijke combinatie van frites, vlees en saus. En dat alles voor een zeer betaalbare prijs! Dus kom langs bij Lunchroom Plaza Primo en ervaar zelf waarom we een van de meest geliefde broodjeszaken in de regio zijn. Wij garanderen je een culinaire beleving die je niet snel zult vergeten!

12.Eetcafé Tetouan

Eetcafé Tetouan
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Dijkgraafplein 191, 1069 EN Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  10:00 tot 00:00

13.Viswinkel/Restaurant Saïdia

Heerlijke verse vis voor een betaalbare prijs

 • Beoordeling:
 • Adres:

  Osdorper Ban 48, 1068 MH Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  11:00 tot 20:30

 • Voordelen:

  Verse vis, ruime keuze, goede prijs-kwaliteitverhouding

 • Nadelen:

  Niet altijd druk, kan wat langer duren voordat je je eten krijgt, beperkte zitplaatsen

 • Populaire Menu:

  Kibbeling, haring, lekkerbekjes

 • Prijs Range:

  $$

Viswinkel Restaurant Vis Haring Kibbeling
Viswinkel/Restaurant Saïdia is een levendig Marokkaans eethuis dat de Amsterdamse culinaire scene opzwept met zijn overheerlijke visgerechten. Bij binnenkomst word je verwelkomd door een kleurrijk palet van verse vis en zeevruchten, uitgestald in een verleidelijke vitrine. Hier kies je zelf je favoriete stukken, die vervolgens vakkundig voor je worden bereid.

Met zijn vriendelijke bediening en een constante stroom van tevreden klanten, is Saïdia een ware hotspot geworden voor liefhebbers van Marokkaanse visspecialiteiten. De gerechten worden liefdevol bereid met verse ingrediënten, wat resulteert in een smaakvolle explosie die je smaakpapillen zal prikkelen. Of je nu kiest voor gegrilde sardines, gebakken inktvis of een stomende tajine, bij Saïdia beleef je een culinaire reis die je niet snel zult vergeten.

14.Bobo Vis

Bobo Vis
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Osdorpplein 729, 1068 TC Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  11:00 tot 20:00

15.Meram Osdorp

De authentieke smaak van Turkije in het hart van Amsterdam

Meram Osdorp
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Meer en Vaart 175, 1068 LA Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 00:00

 • Voordelen:

  Snelle service, vriendelijk personeel, uitgebreide menukaart

 • Nadelen:

  Soms lange wachttijden, kleine porties, hoge prijzen

 • Populaire menu:

  Lahmacun, pide, kebab

 • Prijsbereik:

  $$

Turks restaurant Kebap Pide Lahmacun Halal
Bij Meram Osdorp geniet je niet alleen van overheerlijke gerechten, maar ook van de verrukkelijkste desserts. Een bolletje ijs wordt hier met precisie in een knapperig hoorntje gepropt, terwijl de verleiding van een lava cake met warme chocoladesaus je onweerstaanbaar zal lokken.

Stap binnen in deze ruime en gastvrije zaak, waar de bediening je vriendelijk ontvangt. Dankzij de ruime opzet kun je hier in alle rust genieten van het verfijnde eten, dat hier met veel aandacht voor detail wordt bereid. Bij Meram Osdorp proef je het verschil, want hier wordt elk gerecht met liefde en passie bereid.

16.Beymen Amsterdam - Café & Restaurant

Geniet van een heerlijke maaltijd in een gezellige ambiance

Beymen Amsterdam - Café & Restaurant
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 213, 1069 DN Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  14:00 tot 00:00

 • Voordelen:

  Gezellige sfeer, vriendelijk personeel, heerlijk eten

 • Nadelen:

  Beperkte parkeergelegenheid, soms lange wachttijden, niet altijd even schoon

 • Populaire menu:

  Beymen Burger, Club Sandwich, Pannenkoeken

 • Prijsbereik:

  $$

Restaurant Café Gezellig Vriendelijk Heerlijk eten

17.Chef Chaouan Amsterdam

Chef Chaouan Amsterdam
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Pieter Calandlaan 822, 1060 TZ Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  09:00 tot 21:00

Post suggesties