Lijst 20 restaurants voor lunch in Osdorp Amsterdam

Eva Bakker

• Bijgewerkt: 2024-06-28

Samengesteld uit de beste lijsten over restaurants voor lunch in Osdorp Amsterdam, zorgvuldig samengesteld en onderzocht op betrouwbare websites en blogs. Bevat opvallende opties zoals Sahan Amsterdam, KEYF CAFE RESTAURANT, Mewsim Osdorp, The Foodmarket, ARTISANI. Laten we het samen ontdekken!

1.Sahan Amsterdam

Authentieke Indonesische gerechten in een gezellige ambiance

Sahan Amsterdam
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 66, 1068 GC Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 22:30

 • Voordelen:

  Gemoedelijke sfeer, vriendelijk personeel, heerlijke gerechten

 • Nadelen:

  Beperkte parkeergelegenheid, soms lange wachttijden, niet alle gerechten zijn altijd beschikbaar

 • Populaire menu:

  Rijsttafel, Nasi Goreng, Bami Goreng

 • Prijsbereik:

  $$

Indonesisch Gezellig Vriendelijk Authentiek Betaalbaar
Sahan Amsterdam biedt een delightful culinaire reis vol verrassende smaken. Verwacht culinaire hoogstandjes die de verfijnde palate van de verwende eter zullen bekoren. De prijs-kwaliteitsverhouding is onovertroffen, waarbij elk gerecht een gastronomisch meesterwerk is. Het interieur ademt een warme en uitnodigende ambiance uit, met een spectaculair aquarium dat een vleugje onderwaterwonder toevoegt. De service is onberispelijk, waarbij het attente personeel elke wens vervult.

Voor een onverwachts bezoek in de buurt, is Sahan Amsterdam een waar paradijs. Het restaurant omarmt je met een gezellige sfeer, vriendelijke service en overheerlijke gerechten. Het broodje is een symfonie van smaken, een perfect begin van je culinaire avontuur. Sahan Amsterdam is een bestemming op zich, een plek waar culinair genot en een onvergetelijke ambiance elkaar ontmoeten.

2.KEYF CAFE RESTAURANT

De smaak van thuis, in een gezellige ambiance.

KEYF CAFE RESTAURANT
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Pieter Calandlaan 244 A-B, 1069 KV Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  13:00 tot 00:00

 • Voordelen:

  Gezellige ambiance, vriendelijk personeel en heerlijke Turkse gerechten.

 • Nadelen:

  Beperkte parkeergelegenheid, soms lange wachttijden en wat prijzig.

 • Populaire menu:

  Dürüm, Lahmacun, Kapsalon

 • Prijsbereik:

  $$

Turks Gezellig Authentiek Sfeervol Betaalbaar
KEYF CAFÉ RESTAURANT Met trots presenteren wij KEYF CAFÉ RESTAURANT, uw culinaire toevluchtsoord in het hart van de stad. Laat u verwennen door een smaakvolle reis door onze uitgebreide menukaart, waar elke hap een symfonie van smaken is. Ons team van culinaire meesters bereidt met passie elk gerecht, gebruikmakend van alleen de beste en meest verse ingrediënten. De ambiance is warm en uitnodigend, waardoor u zich meteen thuis voelt.

Ons toegewijde personeel staat klaar om u een onvergetelijke ervaring te bezorgen. Hun kennis van onze menukaart en hun aandacht voor detail zorgen ervoor dat al uw wensen worden vervuld. KEYF CAFÉ RESTAURANT is niet alleen een plek om te eten, maar een bestemming voor fijnproevers die verlangen naar een gastronomisch avontuur. Stap binnen en laat ons uw smaakpapillen verwennen!

Lees meer: Lijst 20 restaurants in Osdorp Amsterdam

3.Mewsim Osdorp

De beste Italiaanse gerechten in Amsterdam

Mewsim Osdorp
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Meer en vaart, S106 175, 1068 LA Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  09:30 tot 00:00

 • Voordelen:

  Lekker eten, vriendelijke bediening en gezellige sfeer

 • Nadelen:

  Kleine porties, lange wachttijden en prijzig

 • Populaire menu:

  Pizza, pasta en salades

 • Prijsbereik:

  €€€

Italiaans Pizza Pasta Salades Gezellig
Stap in een culinaire oase aan de rand van Amsterdam met Mewsim Osdorp! Ervaar een gastronomisch avontuur op een locatie die zowel adembenemend als uitnodigend is. De kwaliteit van het eten zal je smaakpapillen doen juichen, van de succulent malse spareribs tot de verleidelijke smaken van de gerechten. Bereid je voor op een onvergetelijke maaltijd die je smaakpapillen zal laten tintelen en je terug zal laten verlangen naar meer.

Voor een authentieke iftar-ervaring beland je in Mewsim Osdorp. Dompel jezelf onder in de traditionele geuren en smaken van deze heilige maaltijd. Kies uit een reeks zorgvuldig samengestelde menu's, elk met een selectie van verrukkelijke gerechten. Of je nu op zoek bent naar een intieme bijeenkomst of een gezellig familiediner, Mewsim Osdorp biedt de perfecte ambiance om je zintuigen te prikkelen en herinneringen te creëren die een leven lang meegaan.

4.The Foodmarket

Het walhalla voor fijnproevers

The Foodmarket
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Zuidermolenweg 36, 1069 CG Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  17:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  Vriendelijke service, ruime keuze aan verse producten, gezellige sfeer

 • Nadelen:

  Kan druk zijn, prijzen zijn aan de hoge kant, beperkte parkeergelegenheid

 • Populaire menu:

  Kaapse biltong, boerenbrood met kaas, ambachtelijke taarten

 • Prijsbereik:

  $$

markt eten drinken Amsterdam vers
De Foodmarkt is dé eetgelegenheid waar je helemaal los kunt gaan met genieten. Verwen jezelf en je gezelschap met een all-you-can-eat-ervaring die je nog lang zal bijblijven. De locatie is ideaal, met gratis parkeergelegenheid en genoeg plekken om je auto kwijt te kunnen. Ook is er een fijne speelruimte voor de kleintjes, zodat iedereen kan genieten van een zorgeloos avondje uit.

Bij De Foodmarkt word je snel geholpen door het vriendelijke personeel. De keuze aan gerechten is overweldigend, met voor ieder wat wils. Van verse vis tot sappig vlees en van heerlijke pasta's tot exotische gerechten: je smaakpapillen zullen een ware smaaksensatie beleven.

Lees meer: Lijst 14 brunch in Osdorp Amsterdam

5.ARTISANI

Ontdek de smaken van de wereld in een gezellige ambiance

ARTISANI
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 58-A, 1068 GC Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 23:00

 • Voordelen:

  Gezellig terras, vriendelijke bediening, uitgebreide lunchkaart

 • Nadelen:

  Beperkte avondkaart, prijzig, matige acustica

 • Populaire menu:

  Artisani grilled cheese, Poke bowl, huisgemaakte appeltaart

 • Prijsbereik:

  €€€

wereldkeuken lunch terras gezellig prijzig
**Paragraaf 1:** Welkom bij ARTISANI, een culinaire oase waar elke hap een symfonie van smaak is. Onze mac and cheese balls, omhuld in een knapperig krokantje, onthullen een hemelse binnenkant die barst van romige kaas en sappige macaroni. Het is een gastronomisch feest dat je smaakpapillen zal verleiden en verlangen naar meer.

**Paragraaf 2:** Onze handgemaakte burgers zijn een waar meesterwerk. Gegrilde perfectie, gemaakt met de fijnste ingrediënten. Elk sappig stukje vlees wordt zorgvuldig gecombineerd met knapperige sla, frisse groenten en zachte broodjes van topkwaliteit. Elke hap is een reis naar culinaire hoogten die je keer op keer zal verleiden. Of je nu een liefhebber van klassiekers bent of graag experimenteert met nieuwe smaken, ARTISANI heeft voor ieder wat wils.

6.Brasserie De Serre

De perfecte plek voor een romantisch diner of een gezellig avondje uit

Brasserie De Serre
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Osdorpplein 776, 1068 TC Amsterdam, Nederland

 • Voordelen:

  Gezellige sfeer, vriendelijk personeel, heerlijk eten

 • Nadelen:

  Kan druk zijn, reserveren aanbevolen, parkeren kan lastig zijn

 • Populaire menu:

  Steak tartare, mosselen, oesters

 • Prijsbereik:

  $$

Brasserie Frans Gezellig Romantisch Uitgebreide wijnkaart
Wil je genieten van een heerlijke lunch of diner in een sfeervolle ambiance? Dan is Brasserie De Serre de ideale plek voor jou. Wij serveren een uitgebreid menu met verse en huisgemaakte gerechten, bereid met de beste ingrediënten.

Of je nu op zoek bent naar een lichte lunch, een uitgebreid diner of gewoon een kopje koffie met gebak, wij hebben voor ieder wat wils. Onze vriendelijke en attente bediening staat altijd voor je klaar om je een onvergetelijke eetervaring te bezorgen. Kom langs en ontdek zelf waarom Brasserie De Serre de place to be is voor lekker eten en gezelligheid!

Lees meer: Lijst 21 restaurants voor lunch in Amsterdam

7.Graca Amsterdam

De beste Italiaanse keuken in Amsterdam

Graca Amsterdam
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Osdorpplein 937-K, 1068 TD Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  10:00 tot 23:00

 • Voordelen:

  Heerlijk eten, vriendelijke bediening en gezellige sfeer

 • Nadelen:

  Niet goedkoop, kleine porties en soms lange wachttijden

 • Populaire menu:

  Pizza, pasta en salade

 • Prijsbereik:

  $ - $$$

Italiaans Pizza Pasta Gezellig Centraal gelegen
Geniet van een onvergetelijke eetervaring in het hart van Amsterdam bij Graca! Ons intieme restaurant met een gezellige sfeer nodigt je uit om te genieten van verrukkelijke gedeelde gerechten, perfect om te proeven en te delen met je geliefden.

Onze toegewijde chef-koks gebruiken alleen de beste ingrediënten om een scala aan smaakvolle gerechten te creëren die je smaakpapillen zullen bekoren. Van sappige gegrilde gerechten tot verfrissende salades en zoete lekkernijen, er is voor ieder wat wils. Ons attente personeel staat klaar om je een persoonlijke service te bieden en zorgt ervoor dat je ervaring moeiteloos en onvergetelijk is. Kom vandaag nog langs en laat Graca je culinaire dromen werkelijkheid worden!

8.Tostini

De lekkerste tosti's van Amsterdam

Tostini
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Akerpoort, Zuidermolenweg 48, 1069 CG Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  10:00 tot 17:00

 • Voordelen:

  Lekkere tosti's, goede prijs-kwaliteitsverhouding, vriendelijk personeel

 • Nadelen:

  Kan druk zijn, niet veel zitplaatsen, beperkte openingstijden

 • Populaire menu:

  Klassieke tosti, tosti ham-kaas, tosti kip-kerrie

 • Prijsbereik:

  $

tosti lunch ontbijt afhaal betaalbaar

9.Lunchroom Soussi

Authentieke Marokkaanse keuken in een gezellige ambiance

Lunchroom Soussi
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Osdorper Ban 94, 1068 MK Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  10:00 tot 21:00

 • Voordelen:

  Sfeervol, vriendelijke bediening, lekkere maaltijden

 • Nadelen:

  geen

 • Populaire menu:

  Marokkaanse tajine, couscous, harira

 • Prijsbereik:

  $$

Marokkaans authentiek gezellig smakelijk betaalbaar
Lunchroom Soussi is een ware culinaire parel in het hart van de stad. Met een ongeëvenaarde prijs-kwaliteitverhouding biedt Soussi een uitgebreide selectie aan heerlijke gerechten, waaronder verrukkelijke panini's en een onvergetelijke Marokkaanse harira-soep voor slechts €3,50. Geniet van een perfecte cappuccino terwijl het vriendelijke personeel u in de watten legt.

Of u nu op zoek bent naar een gezellig lunchplekje met uw zus of een ontspannen avondje uit met uw nichtjes, Lunchroom Soussi is de perfecte bestemming. Het sfeervolle interieur, de vertrouwde bediening en de onberispelijke service zorgen voor een onvergetelijke eetervaring. Dompel uzelf onder in een wereld van culinaire geneugten en laat Soussi u verrassen met de ware smaken van kwaliteit en gezelligheid.

10.Lilly's Lunchroom

Lekker en gezellig lunchen in een huiselijke sfeer

Lilly's Lunchroom
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 83, 1068 EZ Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  09:00 tot 19:00

 • Voordelen:

  Gastvrij, gezellig en lekker eten

 • Nadelen:

  Kleine porties, wat prijzig, soms lange wachttijden

 • Populaire menu:

  Pannenkoeken, tosti's en salades

 • Prijsbereik:

  $$

lunchroom gezellig huiselijk lekkere pannenkoeken goede koffie

11.POTAÉ (King Kumpir)

De beste Turkse keuken in Amsterdam-Osdorp

POTAÉ (King Kumpir)
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Osdorpplein 725, 1068 TC Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  10:30 tot 20:00

 • Voordelen:

  Heerlijk eten, grote porties, vriendelijke bediening

 • Nadelen:

  Kan druk zijn, soms lange wachttijden, beperkte zitplaatsen

 • Populaire menu:

  King Kumpir, Pide, Kapsalon

 • Prijsbereik:

  $$

Turks Fastfood Halal Bezorging Afhalen
Kom langs bij POTAÉ voor een heerlijke King Kumpir, bereid met liefde en zorg door ons enthousiaste team. Kies uit een breed scala aan verse toppings, allemaal inbegrepen in de prijs, en geniet van een snelle en vriendelijke service. Onze Kumpirs zijn altijd volgepropt met smaak, zodat je een onvergetelijke eetervaring hebt.

Maar wacht, er is meer! Bij POTAÉ krijg je niet alleen een verrukkelijke Kumpir, maar ook een warm welkom. Ons personeel staat altijd voor je klaar om je te helpen de perfecte toppingcombinatie te vinden en ervoor te zorgen dat je een glimlach op je gezicht hebt als je vertrekt. Kom dus vandaag nog langs en beleef de POTAÉ-ervaring zelf!

12.Köfte Kitchen

De beste Köfte in Amsterdam

Köfte Kitchen
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Zuidermolenweg 52, 1069 CG Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 21:00

 • Voordelen:

  Gezellige sfeer, vriendelijk personeel, heerlijke gerechten tegen een betaalbare prijs

 • Nadelen:

  Klein restaurant, kan druk zijn tijdens de piekuren, beperkte parkeergelegenheid

 • Populaire menu:

  Köfte schotel, kip kebab, falafel

 • Prijsbereik:

  $$

Turks Authentiek Gezellig Betaalbaar Centraal gelegen

13.Restaurant Ons Dorpje

Lekker eten voor een betaalbare prijs

Restaurant Ons Dorpje
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 55, 1068 EZ Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  09:00 tot 00:00

 • Voordelen:

  Heerlijk eten, veel keuze, vriendelijke bediening

 • Nadelen:

  Kan druk zijn, reservering aanbevolen

 • Populaire menu:

  Pannenkoeken, spareribs, saté

 • Prijsbereik:

  €€

Pannenkoeken Spareribs Saté Gezellig Betaalbaar
Ons Dorpje is een culinaire oase waar je smaakpapillen een ware symfonie beleven. Het eten is niet zomaar lekker, het is buitengewoon verrukkelijk, waardoor elke hap je naar een hogere spheer tilt. Met liefde en vakmanschap bereid, ontpopt elk gerecht tot een kunstwerk op je bord.

Hoewel de service nog ruimte biedt voor verbetering, is de vriendelijkheid van het personeel onmiskenbaar. Ze staan altijd klaar om je te helpen en eventuele foutjes worden direct en met een glimlach verholpen. Ondanks de kleine imperfecties blijft Ons Dorpje een plek waar je graag terugkomt, want het overheerlijke eten maakt alles goed.

14.Steakhouse/Pizzeria Osdorp

De beste steakhouse/pizzeria in Osdorp

Steakhouse/Pizzeria Osdorp
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 282A, 1069 DM Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  13:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  Uitgebreide menukaart, vriendelijke bediening, kindvriendelijk

 • Nadelen:

  Lange wachttijden, kleine porties, hoge prijzen

 • Populaire menu:

  Pizza's, steaks, burgers

 • Prijsbereik:

  $ - $$$

steakhouse pizzeria osdorp amsterdam eten
Kom proeven van de verrukkelijke smaken van Steakhouse/Pizzeria Osdorp, waar culinaire hoogstandjes samenkomen met onberispelijke service. Hier word je meegenomen op een gastronomische reis, waarbij elke hap een feest is voor de zintuigen. Of je nu verlangt naar sappige steaks die op perfectie zijn gegrild of knapperige pizza's met een overvloed aan toppings, onze meester-koks staan klaar om je eetlust te stillen.

15.Red Elephant Thai Food

Authentieke Thaise gerechten, bereid met verse ingrediënten

Red Elephant Thai Food
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Meer en Vaart 177A, 1068 LA Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  16:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  Uitgebreide keuze, vriendelijk personeel, centraal gelegen

 • Nadelen:

  Porties kunnen wat groter zijn, soms lange wachttijden, niet altijd even warm geserveerd

 • Populaire menu:

  Pad Thai, Groene curry, Rode curry

 • Prijsbereik:

  $ - $$

Thais Aziatisch Centraal gelegen Betaalbaar Authentiek

16.Beymen Amsterdam - Café & Restaurant

Lekker eten en drinken in een gezellige ambiance

Beymen Amsterdam - Café & Restaurant
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 213, 1069 DN Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  14:00 tot 00:00

 • Voordelen:

  Gezellig, mooi terras, vriendelijk personeel

 • Nadelen:

  Duur, kleine porties, lange wachttijden

 • Populaire menu:

  Pannenkoeken, tosti's, salades

 • Prijsbereik:

  $$

Café Restaurant Terras Pannenkoeken Tosti's

17.Leziz Restaurant

De beste Turkse keuken in Amsterdam

Leziz Restaurant
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Pieter Calandlaan 945, 1069 SC Amsterdam, Nederland

 • Voordelen:

  Lekker eten, vriendelijke bediening, gezellige sfeer

 • Nadelen:

  Kleine porties, lange wachttijd, prijzig

 • Populaire menu:

  Lahmacun, Döner, Kapsalon

 • Prijsbereik:

  $$

Turks Mediterraan Halal Gezellig Kindvriendelijk

18.Meram Osdorp

De smaak van Turkije in het hart van Amsterdam

Meram Osdorp
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Meer en Vaart 175, 1068 LA Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 00:00

 • Voordelen:

  Vriendelijk personeel, ruime keuze aan gerechten, authentieke Turkse keuken

 • Nadelen:

  Beperkte parkeergelegenheid, soms lange wachttijden in het weekend, ietwat prijzig

 • Populaire menu:

  Lahmacun, pide, döner

 • Prijsbereik:

  $$

Turks Grill Authentiek Gezellig Familie

19.eazie Amsterdam Osdorp

eazie Amsterdam Osdorp
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Osdorpplein 501, 1068 TA Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 21:30

20.Sallora Amsterdam

De perfecte plek voor een gezellig avondje uit

 • Beoordeling:
 • Adres:

  Osdorpplein 1010, 1068 TG Amsterdam, Nederland

 • Voordelen:

  Heerlijk eten, vriendelijke bediening, gezellige sfeer

 • Nadelen:

  Kleine porties, ietwat prijzig, soms lange wachttijden

 • Populaire menu:

  Pizza, pasta, salades

 • Prijsbereik:

  $$

Italiaans Gezellig Lekker Betaalbaar Centraal gelegen
Post suggesties