Lijst 10 restaurants voor late night dining in Osdorp Amsterdam

Lisa Jansen

• Bijgewerkt: 2024-06-28

Samengesteld uit de beste lijsten over restaurants voor late night dining in Osdorp Amsterdam, zorgvuldig samengesteld en onderzocht op betrouwbare websites en blogs. Bevat opvallende opties zoals Sahan Amsterdam, Mewsim Osdorp, Red Elephant Thai Food, Steakhouse/Pizzeria Osdorp, Restaurant Ons Dorpje. Laten we het samen ontdekken!

1.Sahan Amsterdam

Authentieke Indiase gerechten in een knusse ambiance

Sahan Amsterdam
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 66, 1068 GC Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 22:30

 • Voordelen:

  Lekkere gerechten, gezellige sfeer, vriendelijk personeel

 • Nadelen:

  Kleine porties, lange wachttijden, hoge prijzen

 • Populaire menu:

  Kip tandoori, lam curry, vegetarische biryani

 • Prijsbereik:

  $$

Indiaas Vegetarisch Vlees Gezellig Authentiek
Beleef de culinaire hoogtepunten van Amsterdam bij Sahan, waar smaken dansen op je tong. Hoewel de prijzen in het luxe segment liggen, overtreft de culinaire ervaring onze verwachtingen. Met een sfeervol interieur en een adembenemend groot aquarium dompel je jezelf onder in een wereld van verleiding.

Verras je smaakpapillen met de lunchspecial van Sahan, een waardig eerbetoon aan de Nederlandse culinaire kunst. Het vriendelijke personeel staat klaar om je te verwennen, terwijl het broodje jouw eetlust naar nieuwe hoogten tilt. Ongeacht of je op zoek bent naar een onvergetelijke lunch of een feestelijke avond, Sahan is de bestemming voor een gastronomisch avontuur dat je nog lang bij zal blijven.

Lees meer: Lijst 20 restaurants in Osdorp Amsterdam

2.Mewsim Osdorp

Turkse specialiteiten met een moderne twist

Mewsim Osdorp
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Meer en vaart, S106 175, 1068 LA Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  09:30 tot 00:00

 • Voordelen:

  Heerlijke gerechten, vriendelijke bediening, gezellige sfeer

 • Nadelen:

  Beperkte menukaart, Lange wachttijden, Prijzig

 • Populaire menu:

  Lahmacun, Kapsalon, Pizza

 • Prijsbereik:

  $$

Turks Mediterraan Halal Gezellig Betaalbaar

Lees meer: Lijst 14 brunch in Osdorp Amsterdam

3.Red Elephant Thai Food

Authentiek Thais eten in een gezellige sfeer

Red Elephant Thai Food
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Meer en Vaart 177A, 1068 LA Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  16:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  Diverse menu, ruime porties, vriendelijke bediening

 • Nadelen:

  Traag service, soms te druk, gerechten kunnen wat pittiger

 • Populaire menu:

  Groene curry, Pad Thai, Massaman curry

 • Prijsbereik:

  $$

Thais Authentiek Gezellig Uitgebreid Porties
Bij Red Elephant Thai Food wacht je een culinaire verrassing: PLAA PRIAUW WAAN, een gerecht dat je smaakpapillen zal verwennen. Verse tomaat, koriander en rode ui vormen een harmonieus geheel, waarbovenop sappige komkommerstukjes de perfecte frisheid brengen. Het zoutgehalte is subtiel, zodat de pure smaken optimaal tot hun recht komen. Of je nu allergieën hebt of niet, Red Elephant Thai Food staat voor je klaar om je een veilige en heerlijke eetervaring te bezorgen.

Helaas staat Red Elephant Thai Food niet bekend om hun uitzonderlijke service. Een recent incident waarbij een gebakken rijstgerecht ontbrak bij een bestelling via Thuisbezorgd.nl, leidde tot een teleurstellende reactie van het restaurant. Ondanks de drukte is het als klant teleurstellend om niet met respect behandeld te worden. Dit voorval overschaduwt de kwaliteit van het eten en laat de vraag rijzen of Red Elephant Thai Food werkelijk de moeite waard is om een volgende keer te bezoeken.

Lees meer: Lijst 26 restaurants voor late night dining in Amsterdam

4.Steakhouse/Pizzeria Osdorp

De beste steakhouse van Amsterdam

Steakhouse/Pizzeria Osdorp
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 282A, 1069 DM Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  13:00 tot 22:00

 • Voordelen:

  Lekkere steaks, vriendelijk personeel, gezellige sfeer

 • Nadelen:

  Druk tijdens spitsuren, weinig parkeergelegenheid, prijzig

 • Populaire menu:

  Steak, pizza, pasta

 • Prijsbereik:

  $$

steakhouse pizzeria amsterdam tussen meer osdorp
Heb je trek in een smakelijk stuk vlees of een verrukkelijke pizza? Dan ben je bij Steakhouse/Pizzeria Osdorp aan het juiste adres. Ons team van ervaren koks bereidt met passie en vakmanschap gerechten om je vingers bij af te likken. Of je nu zin hebt in een sappige steak, een knapperige pizza of een verrassend pasta, wij hebben voor ieder wat wils.

Bestellen is eenvoudig en snel via onze gebruiksvriendelijke website. Je kunt precies aangeven hoe je je gerecht wilt hebben en wij zorgen ervoor dat het perfect bereid wordt. Bovendien houden we je op de hoogte van de status van je bestelling, zodat je weet wanneer je jouw culinaire traktatie kunt verwachten.

5.Restaurant Ons Dorpje

Heerlijk eten in een dorpse sfeer

Restaurant Ons Dorpje
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 55, 1068 EZ Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  09:00 tot 00:00

 • Voordelen:

  Gezellige ambiance, vriendelijke bediening, goede prijs-kwaliteitverhouding

 • Nadelen:

  Beperkte parkeergelegenheid, kan druk zijn tijdens piekuren, menu is wat beperkt

 • Populaire menu:

  Pannenkoeken, spareribs, biefstuk

 • Prijsbereik:

  $$

Nederlands Gezellig Familie Parkeren Prijs-kwaliteit
Wie kent het niet, restaurant Ons Dorpje in het charmante hart van Hilversum. Een culinaire oase waar smaken dansen op je tong en waar elke hap een feestje is. Van verrukkelijke voorgerechten tot verrassende hoofdgerechten en zoete desserts, Ons Dorpje laat je genieten van een ware smaaksensatie.

Maar Ons Dorpje is meer dan alleen een restaurant. Het is een plek waar gastvrijheid hoog in het vaandel staat. Het vriendelijke personeel staat altijd voor je klaar, met een glimlach op hun gezicht. Ze kennen hun gerechten tot in de puntjes en adviseren je graag over de beste wijn-spijscombinaties. En als kers op de taart, kun je na je maaltijd even tot rust komen in de gezellige gebedsruimte. Kortom, Ons Dorpje is de perfecte plek voor een culinaire en spirituele ervaring die je niet snel zult vergeten.

6.Brasserie De Serre

Een gezellige en sfeervolle plek om te genieten van lekker eten

Brasserie De Serre
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Osdorpplein 776, 1068 TC Amsterdam, Nederland

 • Voordelen:

  Leuke ambiance, vriendelijke bediening, uitgebreid menu

 • Nadelen:

  Porties zijn aan de kleine kant, prijzen zijn wat hoog, reserveren is vaak noodzakelijk

 • Populaire menu:

  Salade geitenkaas, steak tartare, mosselen

 • Prijsbereik:

  $$

Brasserie Frans Gezellig Uitgebreid menu Sfeervol

7.Café Osdorp

Café Osdorp
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Pieter Calandlaan 329, 1068 NH Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  08:00 tot 23:00

8.Beymen Amsterdam - Café & Restaurant

Voor een onbezorgde lunch of diner in een gezellige ambiance

Beymen Amsterdam - Café & Restaurant
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 213, 1069 DN Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  14:00 tot 00:00

 • Voordelen:

  Gezellig terras, heerlijke gerechten, vriendelijke bediening

 • Nadelen:

  Prijzig, kleine porties, lang wachten op eten

 • Populaire menu:

  Club sandwich, salade geitenkaas, pasta pesto

 • Prijsbereik:

  $$

Europees Café Restaurant Gezellig Terras

9.Meram Osdorp

De beste Turkse keuken in Amsterdam-Osdorp

Meram Osdorp
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Meer en Vaart 175, 1068 LA Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 00:00

 • Voordelen:

  Authentiek Turks eten, ruime keuze aan gerechten, vriendelijke bediening

 • Nadelen:

  Lange wachttijden, parkeren kan lastig zijn, soms wat druk

 • Populaire menu:

  Lahmacun, döner, pide

 • Prijsbereik:

  $$

Turks Authentiek Gezellig Gezinnen Groepen
Meram Osdorp is een ware traktatie voor zoetekauwen. Verwen uzelf met een heerlijk bolletje ijs, dat in een uniek ijshoorntje wordt gestopt. Of geniet van de verrukkelijke lava cake, die rijkelijk overgoten wordt met een zijdezachte chocoladesaus. De combinatie van deze zoete lekkernijen zal uw smaakpapillen laten tintelen.

Stap binnen in het sfeervolle restaurant en laat u verwelkomen door de gastvrije bediening. De ruime zaak biedt voldoende ruimte, zodat u ongestoord kunt genieten van het culinaire spektakel. Ervaar hoe elk gerecht met de grootste zorg wordt bereid, met oog voor detail en een passie voor smaak. Meram Osdorp is dé plek voor een onvergetelijke zoete ervaring.

10.GIA Restaurant

GIA Restaurant
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Osdorpplein 594, 1068 TB Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  17:00 tot 23:00

GIA Restaurant is een waar genot voor fijnproevers. De sfeervolle ambiance, met zijn chique inrichting en ruime tafels, biedt een intieme setting voor een onvergetelijke culinaire ervaring. Het vriendelijke en professionele team staat klaar om u te verwennen met hun uitzonderlijke service.

De chef-kok heeft een verleidelijk menu samengesteld dat traditionele smaken combineert met moderne flair. Begin uw maaltijd met een plankje met warme broodjes, gekruid met echte olijfolie, knoflook en kruidenboter. Voor een bijzondere smaakbeleving kunt u kiezen uit een selectie verfijnde voorgerechten, zoals de gebakken camembert met truffelhoning of de frisse ceviche met tropisch fruit.
Post suggesties