Lijst 25 bars in Osdorp Amsterdam

Peter de Wit

• Bijgewerkt: 2024-06-28

Samengesteld uit de beste lijsten over bars in Osdorp Amsterdam, zorgvuldig samengesteld en onderzocht op betrouwbare websites en blogs. Bevat opvallende opties zoals De Patatzaak, Sahan Amsterdam, The Foodmarket, Bij 8 Eraf, Red Elephant Thai Food. Laten we het samen ontdekken!

1.De Patatzaak

De lekkerste patat van Amsterdam-Zuid!

De Patatzaak
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Langsom 5, 1066 EW Amsterdam, Nederland

 • Sfeer:

  Gezellige en ontspannen sfeer met een vleugje nostalgie

 • Populaire menu:

  Patat met mayonaise, Frikandel speciaal, Kroket, Kaassoufflé, Patatje oorlog

 • Klantenservice:

  Vriendelijk en behulpzaam personeel

 • Muziek:

  Klassieke hits uit de jaren '60 en '70

 • Veiligheidsmaatregelen:

  Goed verlicht en beveiligingscamera's aanwezig

 • Geschikt voor:

  Iedereen die van traditioneel Hollands eten houdt

Dompel jezelf onder in een frietchinees avontuur bij De Patatzaak, de culinaire thuishaven van Amsterdam's verrukkelijkste patatten. Elke aardappel wordt met zorg geselecteerd en met vakmanschap getransformeerd tot knapperige goudbruine staafjes. De dubbele bakbeurt zorgt voor een onweerstaanbare balans tussen knapperigheid en zachtheid.

Maar De Patatzaak is meer dan alleen een plek voor frietliefhebbers. De menukaart biedt een scala aan verrukkelijke snacks die je smaakpapillen zullen verwennen. Geniet van de klassieke friet met mayonnaise of verken de creatieve combinaties op een broodje. De vriendelijke bediening staat klaar om je te begeleiden door deze gastronomische reis en ervoor te zorgen dat elk bezoek een onvergetelijke eetervaring wordt.

2.Sahan Amsterdam

De ideale plek voor een avondje uit met vrienden of familie

Sahan Amsterdam
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 66, 1068 GC Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 22:30

 • Sfeer:

  Gezellige en informele sfeer

 • Populaire menu:

  1. Kapsalon
2. Kip Saté
3. Kibbeling
4. Nasi Goreng
5. Bami

 • Klantenservice:

  Vriendelijk en behulpzaam personeel

 • Muziek:

  Diverse muziekstijlen, afhankelijk van de avond/dag

 • Veiligheidsmaatregelen:

  Camerabewaking en beveiligers aanwezig

 • Geschikt voor:

  Iedereen die van lekker eten en een gezellige sfeer houdt

Ontdek een culinaire oase in het hart van Amsterdam bij Sahan. Laat u verleiden door een gastronomisch palet van verleidelijke smaken, vakkundig bereid met de beste ingrediënten. Stap binnen in een intiem interieur, waar design en comfort samenkomen. Een spectaculair aquarium vormt het middelpunt, waardoor uw eetervaring een onvergetelijk visueel spektakel wordt.

Verwen uw smaakpapillen met een lunch waar u versteld van zult staan. Het broodje is een kunstwerk, zorgvuldig samengesteld met verse ingrediënten en begeleid door een onberispelijke service. Het vriendelijke en deskundige personeel staat garant voor een onvergetelijke eetervaring. Of u nu een lokale bent of een reiziger op zoek naar een authentiek Amsterdams avontuur, Sahan is de perfecte bestemming voor een culinaire reis die u zal laten verlangen naar meer.

Lees meer: Lijst 20 restaurants in Osdorp Amsterdam

3.The Foodmarket

De beste plek voor een ontspannen lunch of een snelle hap

The Foodmarket
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Zuidermolenweg 36, 1069 CG Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  17:00 tot 22:00

 • Sfeer:

  Gezellig, ongedwongen en industrieel

 • Populaire menu:

  Poké bowl, Sushi, Wrap, Salade, Smoothie

 • Klantenservice:

  Vriendelijk, behulpzaam en snel

 • Muziek:

  Chill, lounge en elektronisch

 • Veiligheidsmaatregelen:

  Camerabewaking en beveiligingspersoneel

 • Geschikt voor:

  Iedereen die houdt van lekker en gezond eten

De Foodmarkt is een culinair walhalla waar je je smaakpapillen kunt verwennen met een eindeloze selectie aan culinaire hoogstandjes. Van verse visgerechten tot malse vleesspecialiteiten, er is voor ieder wat wils. En het beste van alles? Je eet en drinkt onbeperkt voor een vaste prijs.

Stap binnen in een wereld van gastronomisch genot, waar de geuren van verse ingrediënten je neusvleugels strelen en de aanblik van prachtig bereide gerechten je ogen doet fonkelen. Geniet van een onvergetelijke culinaire reis waar je je grenzen kunt verleggen en nieuwe smaaksensaties kunt ontdekken. De Foodmarkt is de ultieme bestemming voor fijnproevers en iedereen die van lekker eten houdt. Reserveer vandaag nog je tafel en laat je culinair verwennen!

4.Bij 8 Eraf

Bij 8 Eraf
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Slimmeweg 8A, 1066 EV Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  19:00 tot 00:00

Bij 't 8 Eraf is een gezellige kroeg waar je terecht kunt voor een potje darten of poolen. De sfeer is gemoedelijk en het personeel is vriendelijk. De prijzen zijn schappelijk en het bier is lekker. Ook de bitterballen zijn een aanrader.

Of je nu op zoek bent naar een gezellige avond uit of gewoon een rustig potje wilt darten of poolen, bij 't 8 Eraf ben je aan het juiste adres.

Lees meer: Lijst 14 brunch in Osdorp Amsterdam

5.Red Elephant Thai Food

Authentieke Thaise smaken in een gezellige ambiance

Red Elephant Thai Food
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Meer en Vaart 177A, 1068 LA Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  16:00 tot 22:00

 • Sfeer:

  Gezellige en informele sfeer

 • Populaire menu:

  Pad Thai, Groene curry, Massaman curry, Tom Kha Kai soep, Loempia's

 • Klantenservice:

  Vriendelijk en behulpzaam personeel

 • Muziek:

  Thaise achtergrondmuziek

 • Veiligheidsmaatregelen:

  Geen specifieke veiligheidsmaatregelen

 • Geschikt voor:

  Iedereen die van Thais eten houdt

Ontdek de culinaire wonderen van Plaa Priauw Waan, een Thais restaurant dat je smaakpapillen zal verwennen. Onze Plaa Priauw Waan is een meesterwerk van smaken, een harmonieus gerecht met een vleugje zout dat perfect in evenwicht wordt gebracht door de zoetheid van verse tomaat, de frisheid van koriander en de knapperigheid van rode ui. Elk hap is een reis naar de exotische straten van Thailand.

Geniet van onze Plaa Priauw Waan, een culinair avontuur dat je smaakpapillen zal verrijken. Proef de authentieke smaken van Thailand, bereid met verse ingrediënten en met zorg samengesteld. Ons team is toegewijd om je een onvergetelijke eetervaring te bezorgen, elke keer weer. Kom langs en ervaar de magie van Plaa Priauw Waan vandaag nog.

6.Theehuis de Akermolen

Heerlijk ontspannen in het groen met huisgemaakte lekkernijen.

Theehuis de Akermolen
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Zwarte Pad 30, 1069 MN Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  10:00 tot 17:00

 • Sfeer:

  Gezellige, ongedwongen sfeer met landelijke charme.

 • Populaire menu:

  [1] Appeltaart [2] Pannenkoeken [3] Wentelteefjes [4] Croissants [5] Soep

 • Klantenservice:

  Vriendelijke en gastvrije bediening.

 • Muziek:

  Rustige achtergrondmuziek.

 • Veiligheidsmaatregelen:

  Geen specifieke veiligheidsmaatregelen.

 • Geschikt voor:

  Gezinnen, stellen, wandelaars en fietsers.

Lees meer: Lijst 24 bars in Amsterdam

7.Köfte Kitchen

Authentieke Turkse keuken in een gezellige ambiance

Köfte Kitchen
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Zuidermolenweg 52, 1069 CG Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 21:00

 • Sfeer:

  Gezellige en ontspannen sfeer

 • Populaire menu:

  Köfte schotel, Lahmacun, Adana kebab, Kiymali pide, Çoban salatasi

 • Klantenservice:

  Vriendelijk en behulpzaam personeel

 • Muziek:

  Turkse volksmuziek

 • Veiligheidsmaatregelen:

  Geen specifieke veiligheidsmaatregelen

 • Geschikt voor:

  Turkse gemeenschap en liefhebbers van Turks eten

Köfte Kitchen is een culinaire ervaring die uw smaakpapillen zal prikkelen. Verse ingrediënten en traditionele recepten smelten samen tot een symfonie van smaken. Geniet van sappige köfte, knapperige börek en zoete baklava, allemaal bereid met liefde en precisie. De gastvrije bediening zorgt voor een ontspannen sfeer, zodat u zich optimaal kunt overgeven aan de culinaire geneugten.

Hoewel de prijzen iets hoger liggen dan gemiddeld, rechtvaardigt de kwaliteit van het eten dit ruimschoots. Gun uzelf een avondje culinaire verwenning bij Köfte Kitchen en laat u verrassen door de uitzonderlijke smaken en gastvrije service. Reserveer vandaag nog uw tafel en ervaar de ware essentie van de Turkse keuken.

8.Brasserie De Serre

Brasserie De Serre
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Osdorpplein 776, 1068 TC Amsterdam, Nederland

Verstopt in een oase van rust en groen, biedt Brasserie De Serre een idyllische plek om te genieten van gastronomische hoogstandjes. Vergeet de stress van alledag en stap binnen in een wereld van culinaire verwennerij. Van versgebakken broodjes tot gastronomische delicatessen, er is voor ieder wat wils. Laat u verrassen door de uitzonderlijke service en de warme gastvrijheid die uw eetervaring compleet maken.

Met elke hap proeft u de toewijding en passie van het keukenteam. Of u nu kiest voor een klassieke uitsmijter met smeuïge rosbief of het beroemde broodje warme vlees, elk gerecht is een kunstwerk op zich. De appeltaart, rechtstreeks uit de oven, smelt op uw tong en laat u verlangen naar meer. Beleef een onvergetelijke eetervaring in Brasserie De Serre, waar culinaire magie en hartelijke gastvrijheid samenkomen.

9.Restaurant Tsarevets

Restaurant Tsarevets
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Dijkgraafplein 181, 1069 EN Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  16:00 tot 00:00

Restaurant Tsarevets is een verborgen juweeltje in Osdorp. De prachtige ambiance en het vriendelijke personeel zorgen voor een aangename sfeer. Maar de echte troefkaart is de Italiaanse chefkok, die authentieke Egyptische gerechten, heerlijke pizza's en verrukkelijke spareribs tovert voor een betaalbare prijs.

Of u nu verlangt naar de smaak van Egypte of de geneugten van Italiaanse cuisine, Restaurant Tsarevets biedt een culinaire reis die u niet mag missen. De combinatie van exotische smaken en traditionele gerechten, geserveerd in een sfeervolle ambiance, maakt dit restaurant een onvergetelijke culinaire bestemming.

10.Beymen BBQ

Beymen BBQ: Waar smaak en traditie samenkomen

Beymen BBQ
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Jan Rebelstraat 21, 1069 CA Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  14:00 tot 23:45

 • Sfeer:

  Modern en stijlvol, met een gezellige en uitnodigende sfeer

 • Populaire menu:

  Beymen BBQ Platter, Lahmacun, Adana Kebab, Iskender Kebab, Kunefe

 • Klantenservice:

  Vriendelijk en attent, met persoonlijke aandacht voor elke klant

 • Muziek:

  Zacht achtergrondmuziek, variërend van pop tot jazz

 • Veiligheidsmaatregelen:

  Deurcamera en beveiligingspersoneel zorgen voor een veilige omgeving

 • Geschikt voor:

  Iedereen die geniet van authentieke Turkse gerechten in een stijlvolle ambiance

Verwen uw smaakpapillen bij Beymen Barbecue, een culinair paradijs in het hart van Amsterdam. Ervaar de verleidelijke geuren van heerlijk gegrild vlees en andere gastronomische hoogstandjes, vakkundig bereid op onze eigen barbecue.

Of u nu kiest voor sappige steaks, malse kipgerechten of verleidelijke kebabs, elke hap is een feest voor uw zintuigen. Kies voor onze exclusieve BBQ-tafels en geniet van een culinair arrangement voor €50 per persoon. U krijgt een overvloedige schaal met het beste vlees, zes spiesjes gegrilde tomaat en een selectie heerlijke sauzen en bijgerechten.

11.Tostini

De beste tosti's van Amsterdam

Tostini
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Akerpoort, Zuidermolenweg 48, 1069 CG Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  10:00 tot 17:00

 • Sfeer:

  Gezellige en gemoedelijke sfeer

 • Populaire menu:

  Tosti's, Salades, Soepen, Desserts, Koffie en thee

 • Klantenservice:

  Vriendelijke en attente bediening

 • Muziek:

  Zachte achtergrondmuziek

 • Veiligheidsmaatregelen:

  Degelijke beveiliging, veilig gevoel

 • Geschikt voor:

  Iedereen die van lekker eten en drinken houdt

Een culinaire tussenstop tijdens je shoppingavontuur bij de Akerpoort? Tostini is de perfecte bestemming! Stap binnen en laat je verrassen door de smakelijke wereld van tosti's. Of je nu een snelle hap zoekt of een uitgebreide lunch wil, bij Tostini vind je de perfecte tosti voor elk moment.

Begin je culinaire reis met een dampende cappuccino, terwijl je de uitgebreide menukaart bestudeert. De keuzes zijn eindeloos, van klassieke combi's tot verrassende creaties. Laat je verleiden door de geurige combinaties van vlees, kaas, groenten en sauzen. Elke tosti is met passie bereid en belooft een feestje in je mond. Dus, of je nu honger hebt of gewoon verlangt naar een smakelijke traktatie, Tostini is jouw bestemming voor een onvergetelijke eetervaring!

12.Zanzi Grillroom

Eten en drinken in een gezellige ambiance

Zanzi Grillroom
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Dijkgraafplein 40, 1069 EW Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  13:00 tot 23:45

 • Sfeer:

  Gezellig en informeel

 • Populaire menu:

  Rib Eye, Zalmfilet, Spare Ribs, Pizza, Pasta

 • Klantenservice:

  Vriendelijk en behulpzaam

 • Muziek:

  Achtergrondmuziek

 • Veiligheidsmaatregelen:

  Onbekend

 • Geschikt voor:

  Iedereen

Kom je eetlust stillen bij Zanzibar Grillroom, waar de vriendelijke medewerkers met hart en ziel de heerlijkste gerechten bereiden. Ons specialiteit is de verrukkelijke kapsalon, een culinair meesterwerk dat je smaakpapillen zal verwennen. Het malse vlees wordt met zorg gegrild en samen met knapperige frietjes, verse groenten en onze unieke Zanzibar-saus geserveerd.

Zanzibar Grillroom staat garant voor een betaalbare gastronomische ervaring. De kwaliteit van onze ingrediënten en de passie van ons team zorgen keer op keer voor een onvergetelijke culinaire belevenis. Of je nu op zoek bent naar een snelle hap of een avondvullend diner, Zanzibar Grillroom is de perfecte bestemming. Kom en ervaar de smaken van de wereld in het hart van onze stad.

13.CEO Coffee & Bubble Tea

CEO Coffee & Bubble Tea
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Ookmeerweg 404, 1069 CG Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  10:00 tot 18:00

14.Brouwerij De 7 Deugden

Brouwerij De 7 Deugden
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Akersluis 8d, 1066 EZ Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  09:00 tot 18:00

15.Umami Bowls & Sushi

Umami Bowls & Sushi
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Jan Rebelstraat 14 D, 1069 CC Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  14:30 tot 21:00

16.Eetcafé Tetouan

Eetcafé Tetouan
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Dijkgraafplein 191, 1069 EN Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  10:00 tot 00:00

17.Noodle House

Noodle House
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Jan Rebelstraat 14G, 1069 CC Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  16:00 tot 23:00

18.Burgerlicious

Burgerlicious
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Jan Rebelstraat 14A, 1069 CC Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  00:30 tot 20:00

19.Café Osdorp

Café Osdorp
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Pieter Calandlaan 329, 1068 NH Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  08:00 tot 23:00

20.Kerkzicht

Kerkzicht
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Sloterweg 1209, 1066 CG Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  15:00 tot 01:00

21.Taco's & Burgers

Taco's & Burgers
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Dijkgraafplein 26, 1069 EW Amsterdam, Nederland

22.KFC

De lekkerste kip van Amsterdam!

KFC
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Zuidermolenweg 27, 1069 CE Amsterdam, Nederland

 • Sfeer:

  Gezellige en ontspannen sfeer

 • Populaire menu:

  Original Recipe Chicken, Crispy Strips, Popcorn Chicken, Twister Wrap, Zinger Burger

 • Klantenservice:

  Vriendelijk en behulpzaam personeel

 • Muziek:

  Populaire hits en easy listening

 • Veiligheidsmaatregelen:

  Camerabewaking en beveiligingspersoneel

 • Geschikt voor:

  Jongeren, gezinnen en iedereen die van kip houdt

23.Tropics Lounge

Tropics Lounge
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Dijkgraafplein 24, 1069 EW Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  12:00 tot 01:00

24.Beymen Amsterdam - Café & Restaurant

De perfecte plek voor een ontspannen lunch of diner

Beymen Amsterdam - Café & Restaurant
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Tussen Meer 213, 1069 DN Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  14:00 tot 00:00

 • Sfeer:

  Gezellig, warm en uitnodigend

 • Populaire menu:

  Beymen Burger, Club Sandwich, Pasta Carbonara, Pizza Margherita, Salade Niçoise

 • Klantenservice:

  Vriendelijk, attent en behulpzaam

 • Muziek:

  Zacht achtergrondmuziek, jazz en lounge

 • Veiligheidsmaatregelen:

  Camerabewaking, portier

 • Geschikt voor:

  Toeristen, zakenmensen en buurtbewoners

25.EXPO bar huren

EXPO bar huren
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Keurenplein 41, 1069 CD Amsterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  24 uur geopend

Post suggesties