Lijst 11 sportscholen in Oude Noorden Rotterdam

Jan de Vries

• Bijgewerkt: 2024-07-07

Samengesteld uit de beste lijsten over sportscholen in Oude Noorden Rotterdam, zorgvuldig samengesteld en onderzocht op betrouwbare websites en blogs. Bevat opvallende opties zoals bbb health boutique, SUPERPRO SPORTCENTER010, CrossFit Hofplein, Workoutclub Noord, The Old School Martial Arts. Laten we het samen ontdekken!

1.bbb health boutique

bbb health boutique
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Zwart Janstraat 138, 3035 AZ Rotterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  09:00 tot 13:00

BBB Health Boutique is dé sportschool waar jij jouw gezondheidsdoelen behaalt. Met een breed aanbod aan individuele trainingsprogramma's en groepslessen vind je altijd wat bij je past. Onze ervaren en enthousiaste coaches staan voor je klaar om jou te begeleiden naar een strakker lijf.

Ervaar zelf de BBB vibes tijdens een gratis proefles en ontdek hoe wij jou kunnen helpen om jouw gezondheidsdromen waar te maken. Mega en Lisette zijn er klaar voor om jou met hun enthousiasme te motiveren. Meld je vandaag nog aan en ervaar het verschil met BBB Health Boutique!

Lees meer: Lijst 20 koffietentjes in Oude Noorden Rotterdam

2.SUPERPRO SPORTCENTER010

SUPERPRO SPORTCENTER010
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Gerard Scholtenstraat 44B, 3035 SM Rotterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  Gesloten

Welkom bij SUPERPRO SPORTCENTER010, de bruisende sportschool waar jouw fitnessdromen werkelijkheid worden! In ons hypermoderne sportpaleis word je omringd door gemotiveerde sporters en trainers die jou naar ongekende hoogten tillen. Of je nu een beginner bent of een ervaren atleet, bij SUPERPRO SPORTCENTER010 vind je de begeleiding en uitdaging die je nodig hebt om jouw doelen te bereiken.

Ons team van getalenteerde trainers staat altijd voor je klaar om jou te motiveren, ondersteunen en begeleiden. Met hun deskundige coaching en persoonlijke aanpak helpen zij jou om je grenzen te verleggen en jouw volledige potentieel te ontsluiten. In een omgeving waar passie en professionaliteit samenkomen, ervaar je de ultieme fitnessreis en boek je snel en effectief progressie.

Lees meer: Lijst 37 sportscholen in Rotterdam

3.CrossFit Hofplein

CrossFit Hofplein
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Katshoek 17, 3032 AE Rotterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  06:30 tot 07:30

Kom naar CrossFit Hofplein voor een onvergetelijke workout-ervaring! Deze fantastische gym verwelkomt je met open armen en biedt alles wat je nodig hebt om je fitnessdoelen te bereiken. De trainers zijn experts in hun vak, begeleiden je met passie en helpen je het beste uit jezelf te halen. De locatie is modern, ruim en volledig uitgerust, zodat je comfortabel en effectief kunt trainen.

Of je nu een beginner bent of een ervaren CrossFitter, bij CrossFit Hofplein voel je je direct thuis. De trainers passen de workouts aan jouw niveau aan, zodat je altijd wordt uitgedaagd en gemotiveerd blijft. De vriendelijke sfeer en het teamgevoel maken het trainen extra leuk en helpen je om je doelen te bereiken. Bezoek CrossFit Hofplein en ontdek waarom zoveel mensen deze geweldige sportschool aanbevelen!

Lees meer: Lijst 17 brunch in Oude Noorden Rotterdam

4.Workoutclub Noord

Workoutclub Noord
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Teilingerstraat 132, 3032 AW Rotterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  07:00 tot 21:00

Bij Workoutclub Noord beleef je het ultieme trainingsavontuur. Onze gepassioneerde trainers begeleiden je op weg naar je fitnessdoelen, met een indrukwekkende keuze aan programma's: krachttraining voor maximale spierontwikkeling, progressieve overload voor ongekende krachttoename, gepersonaliseerde training in intieme groepen, adrenalinepompende bokssessies, en intensieve HIIT-workouts.

Bij Workoutclub Noord staat jouw gezondheid centraal. Onze ervaren trainers houden scherp toezicht op je houding en techniek, zodat je veilig en efficiënt traint. De positieve sfeer en de camaraderie onder onze leden maken elke sessie een waar genoegen. Stap binnen en ervaar de transformatieve kracht van onze Workoutclub Noord!

Lees meer: Lijst 21 restaurants in Oude Noorden Rotterdam

5.The Old School Martial Arts

The Old School Martial Arts
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Meidoornstraat 55, 3036 WD Rotterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  Gesloten

Ben je op zoek naar een unieke en boeiende manier om je vechtvaardigheden te verbeteren? Zoek niet verder dan de Old School Martial Arts Academy! Onze ervaren docent heeft jarenlange expertise in verschillende vechtsporten, waaronder Pencak Silat, Jeet Kune Do en Ninjutsu.

Of je nu een beginner bent of een gevorderde vechter, onze docent neemt de tijd om je te helpen je vaardigheden te verfijnen en je kennis uit te breiden. In onze dynamische lessen leer je effectieve zelfverdedigingstechnieken, verbeter je je conditie en vergroot je je zelfvertrouwen. Meld je vandaag nog aan en ervaar de transformerende kracht van vechtsporten bij Old School Martial Arts Academy!

6.Clockwork Defence

Clockwork Defence
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Meidoornstraat 55, 3036 WC Rotterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  Gesloten

Clockwork Defence is dé plek om kennis te maken met de effectieve zelfverdedigingskunst Krav Maga. Of je nu een ervaren vechter bent of nog nooit een vechtsport hebt beoefend, bij Clockwork Defence ben je van harte welkom.

De trainingen staan onder leiding van een gediplomeerde en ervaren coach, die je op een enthousiaste en professionele manier begeleidt. In een ontspannen en plezierige sfeer werk je aan je conditie, zelfvertrouwen en zelfverdedigingsvaardigheden. Krav Maga is niet alleen een geweldig workout, maar ook een praktische en effectieve manier om jezelf te beschermen. Bij Clockwork Defence vind je alles wat je zoekt: een uitdagende training, een gezellige sfeer en een gedreven team. Meld je vandaag nog aan en ervaar zelf de voordelen van Krav Maga!

7.Huk Tti

 • Beoordeling:
 • Adres:

  Zaagmolenstraat 212, 3035 HM Rotterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  10:00 tot 11:00

Huk Tti Me is een uitstekende keukenschool waar je kooklessen kunt volgen van ervaren, deskundige en vriendelijke chefs. De school is een heerlijke plek om nieuwe kooktechnieken te leren en je culinaire horizon te verbreden. Je leert er gerechten maken die je thuis met trots kunt serveren, en je krijgt er tips en trucs om je kookkunsten te verbeteren.

Of je nu een beginner bent of al wat meer ervaring hebt, Huk Tti Me heeft een kookles voor jou. Er worden lessen gegeven in verschillende stijlen en cuisines, dus er is voor ieder wat wils. En omdat de lessen klein zijn, krijg je veel persoonlijke aandacht van de chef. Zo kun je het maximale uit je kookles halen en je kookkunsten naar een hoger niveau tillen. Dus waar wacht je nog op? Meld je vandaag nog aan voor een kookles bij Huk Tti Me en ontdek de heerlijke wereld van koken!

8.yogastudio relax4vitality

yogastudio relax4vitality
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Noordsingel 85 B, 3035 EL Rotterdam, Nederland

Kom tot rust en vind balans in het hart van Amsterdam bij yogastudio Relax4Vitality. Ervaar de authentieke yogalessen van Margarita, waar de nadruk ligt op jouw persoonlijke groei en welzijn. De gezellige en ontspannen sfeer creëert een ruimte waar je je op je gemak voelt, of je nu een beginner of een ervaren yogi bent.

Naast de inspirerende yogalessen, biedt Margarita ook helende massages die je lichaam en geest zullen verjongen. Verwen jezelf met een welverdiende massage en ervaar de diepgaande ontspanning en verlichting die haar massages bieden. Laat de stress van het dagelijks leven achter je en laat Margarita's expertise je begeleiden op een reis naar fysieke en emotionele gezondheid.

9.Team Soares Brazao

Team Soares Brazao
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Woelwijkstraat 39, 3035 VL Rotterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  24 uur geopend

Ben jij op zoek naar een sportschool waar jij je volledig kunt focussen op jouw persoonlijke doelen? Dan ben je bij Team Soares Brazao aan het juiste adres. Wij bieden serieuze opleidingen aan voor iedereen die op zoek is naar een uitdaging. Of je nu een beginner bent of al jaren traint, wij hebben een programma dat bij jou past.

Onze ervaren trainers zijn er om jou te begeleiden en te motiveren. Zij helpen jou om jouw doelen te bereiken, wat deze ook mogen zijn. Of je nu wilt afvallen, spiermassa wilt opbouwen of gewoon fitter wilt worden, onze trainers staan voor je klaar. Bij Team Soares Brazao train je in een omgeving waar iedereen welkom is en waar iedereen wordt aangemoedigd om het beste uit zichzelf te halen. Kom langs en ervaar het zelf!

10.SportCity Rotterdam Zomerhofstraat

SportCity Rotterdam Zomerhofstraat
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Zomerhofstraat 52, 3032 CL Rotterdam, Nederland

 • Openingstijden:

  07:00 tot 23:00

Ontdek de ultieme fitnessbeleving bij SportCity Rotterdam Zomerhofstraat! Onze state-of-the-art faciliteiten zijn ontworpen om je te inspireren en te motiveren om je fitnessdoelen te bereiken. Ervaar het gemak van onze ruime parkeergelegenheid en laat je begroeten door ons vriendelijke en deskundige personeel.

Duik in onze toonaangevende fitnessruimte, waar je geniet van de nieuwste apparatuur en uitdagende groepstrainingen. Onze trainers staan klaar om je te begeleiden op je fitnessreis en je te helpen je volledige potentieel te benutten. Of je nu een beginner bent of een doorgewinterde atleet, SportCity Rotterdam Zomerhofstraat biedt de perfecte omgeving om fit, gezond en zelfverzekerd te worden.

11.Sporthal Snelleman

Sporthal Snelleman
 • Beoordeling:
 • Adres:

  Woelwijkstraat 39, 3035 VL Rotterdam, Nederland

Bent u op zoek naar een moderne en veelzijdige sporthal in het hart van Dordrecht? Dan is Sporthal Snelleman de perfecte keuze voor u! Deze ruime locatie biedt een hoofdveld en diverse kleinere zalen, allen voorzien van de nieuwste sportfaciliteiten.

Of u nu op zoek bent naar een plek om te volleyballen, basketballen, voetballen of te fitnessen, bij Sporthal Snelleman vindt u alles onder één dak. En na een intensieve training kunt u heerlijk ontspannen in onze gezellige cafetaria. Kom langs en ervaar zelf de unieke sfeer en uitstekende voorzieningen van Sporthal Snelleman!
Post suggesties